Monika Bagárová, Tereza Kerndlová a Iva Frühlingová
Zdroj: isifa.com
Zlato nejen v hrdle

Exkluzivní žebříček: Top 10 nejkrásnějších českých zpěvaček

Ošklivky to mají těžší v jakékoli profesi a zpívání není výjimkou. Čím je zpěvačka krásnější, tím její šance na oslnivou kariéru stoupají. Které jsou ty nejvíc sexy?

1. Monika Bagárová (19)

Znáte Selenu Gomez? Tu černovlasou krásku s příjemně zastřeným hlasem, které tak dlouho trvalo, než poznala, že nechodí s chlapem a s Justinem Bieberem se rozešla? Tak Monika Bagárová je taková česká Selena Gomez. Jen nechodila se zženštilou ozdobou postelí desetiletých holčiček, ale se svalnatým sympaťákem Benem Cristovaem. A ještě jeden rozdíl mezi nimi je na první pohled zřetelný: Monika je totiž ještě hezčí.

Brněnská zpěvačka získala první fanoušky před čtyřmi lety v soutěži SuperStar a od té doby o ní nepřestalo být slyšet. Úspěšně pracuje na své hudební kariéře a nedávno dokázala převálcovat všechny ostatní hvězdy na tak velké akci, jako bylo Elite Model Look. Je jisté, že vítězstvím v našem žebříčku její úspěchy nekončí.

Monika Bagárová: Nevadilo by mi pár kilo přibrat
Monika Bagárová na Slavíkovi: Bez ceny, ale za šaty má jedničku
O kom se mluví: Monika Bagárová - ta je má!

2. Tereza Kerndlová (27)

Tereza Kerndlová

Říká se jí česká Jennifer Lopez, což nemusí být úplně poklona. Terezka naštěstí v obvodu zadečku viditelně ztrácí a vyhrála například anketu o nejkrásnější české nohy. Takže mezi zpěvačkami je má nejhezčí určitě. Vážně. Čerstvě vdaná dcerka z hudební rodiny si umístění v žebříčku bezpochyby zaslouží.

Fotografie k novému albu Terezy Kerndlové Schody z nebe

Bohužel jsme žádné její odvážnější snímky nesehnali. Ale protože Tereza říká, že miluje sprchu, dá se předpokládat, že dříve nebo později se její snímky z koupelny někde objeví.

MÓDNÍ POLICIE: Prezidentská rodina na svatbě Kerndlové! Černobílý nevkus!

3. Iva Frühlingová (31)

O její kráse nemůže být sporu, slavila úspěchy také v soutěžích krásy. Už ve 14 letech se přestěhovala do Francie za angažmá modelky, ale brzo u ní začaly převažovat umělecké sklony. Žádná Češka se nedokázala prosadit s francouzskými písněmi tak jako ona. Vyhrávala hitparády jak ve Francii, tak v Belgii a stala se obdivovanou celebritou.

S návratem do Česka však její sláva tak trochu uvadla a v poslední době o ní není moc slyšet. V českém jazyku její jemný hlas tolik nevynikne. Nevyšlo ji ani rekordně krátké manželství s lídrem Kryštofa Richardem Krajčem, a tak se nyní snaží prosadit, jak se dá, píše například knihy, dělá v časopisu. A mimochodem, je stále krásná.

Iva Frühlingová tvrdí, že prsa nejsou "in"
Iva Frühlingová: O modelingu si iluze raději nedělejte

4. Eliška Bučková (24)

Eliška Bučková má v žebříčku trochu zvláštní postavení. Že je krásná, to jste asi věděli, vždyť v roce 2008 vyhrálou českou soutěž Miss, ale že je zpěvačka, to se tak úplně neví. Nicméně, když se podíváte na její klip, musíte uznat, že to rozhodně není úplně mimo mísu...

Objev tajemství sexy pohledu úspěšných modelek
VIDEO: Na kost vyhublá Bučková tvrdí, že je v pořádku

5. Markéta Poulíčková (25)

Zpívá v podstatě od kolébky a od školních let se účastní všech soutěží, na které se stihne přihlásit. Na kontě má dvě sólová alba a odjela turné například se dvěma úspěšnými účastníky SuperStar Petrem Bendem a Mirem Šmajdou. V roce 2012 se přes svou pokročilou pěveckou kariéru rozhodla přihlásit do soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Byla součástí týmu Josefa Vojtka a celkově v soutěži skončila na třetím místě.

Markéta Poulíčková z Hlasu: Přítel chce, abych byla šťastná

6. Monika Absolonová (37)

Tato paní z Benešova je nejstarší členkou našeho desetičlenného souboru a také toho má už dost za sebou. Pokud si zrovna teď nevybavíte nějaký její sólový projekt, nemusíte z toho být moc rozhození. Pokud jste totiž byli v hlediště některého z pražských muzikálů, téměř jistě jste Moniku Ansolonovou v akci viděli v akci. Patří totiž mezi naše nejobsazovanější muzikálové zpěvačky, pokud není nejobsazovanější vůbec. Kromě toho si párkrát zahrála i ve filmech.

HVĚZDY POSEDLÉ TAJEMNEM: Monika Absolonová kartám věří

7. Lucie Vondráčková (33)

Tak pokud si Monika Absolonová "párkrát zahrála ve filmech", co potom Lucie Vondráčková? To je jednoduše paní herečka. Má ale tu smůlu (nebo štěstí), že se o ní v poslední době více píše kvůli jejímu vztahu s jedním z nejlepších českých hokejistů Tomášem Plekancem. Její těhotenství a porod patřily k nejsledovanějším událostem v České republice. Takže je to herečka, milenka, matka... A také i zpěvačka.

Nová image Lucky Vondráčkové. Konečně je sexy!

8. Silvie Miklošová (29)

Tato vysoká zrzka pracovala i jako modelka, takže je jasné, že krása jí nechybí. Mimoto vystupuje s punk-rockovou kapelou 2X dvakrat po pražských klubech. A je otázkou, jestli je lepší se na ni dívat, nebo ji poslouchat. A mimochodem, je také redaktorkou Prásku...

9. Helena Zeťová (32)

A máme tady již druhou bývalou členku nejlepší české dívčí formace všech dob, pěveckého uskupení Black Milk. Černý mlíko již dávno meteče, ale Helena Zeťová je stále tu. Mimo zpívání jste jí mohli vidět například jako porotkyni před dvěma lety v SuperStar.

10. Gabriela Gunčíková (20)

A když jsme u té SuperStar, sáhneme také po další její účastnici. Gábina Gunčíková nastoupila před porotu o dva roky později než Monika Bagárová a dopadla lépe - hodně těsně a nešťastně skončila na druhém místě. Jako zpěvačka s rockovým hlasem se Vydala úplně jiným směrem než Bagárová a zkusila si také muzikál, kde rozhodně nezklamala.

Gábina Gunčíková: Občas bulím, ale sama jsem si to vybrala
ROZHOVOR: Buď krásnější s Gábinou Gunčikovou

Speciální hosté:

Dara Rolins (40)

Ačkoliv už má čtyřicet, je to sexy baba. Je znát, že na sobě stále maká a udržuje se v dokonalé formě. Ani plastiky jí nijak výrazně neuškodily (naopak) a do našeho žebříčku bezesporu patří. Má ale smůlu, že je to Slovenka. Sorry Daro.

Dara Rolins: Roztomilé fotky z dětství
Rýžová očišťující kúra podle Dary Rolins

Ewa Farna (20)

Porotkyně SuperStar do našeho žebříčku bezpochyby patří. Co jí chybí, aby se posunula do elitní desítky? Jediná věc, shodit pár kilo. Pak bude dokonalá.

Ewa Farna EXKLUZIVNĚ: Ke štěstí jí chybí jen chlap!
Ewa Farna: I po letech v showbyznysu se cítím jako obyčejná holka

Anketa

Hlasujte v anketě: Která je nejkrásnější zpěvačka Česka?

Hlasovalo 11336 lidí.

Autor: pul

Diskuze