Jiří Halamka
Zdroj: facebook
Jiří se nezdá

Exkluzivní rozhovor s vítězem MasterChefa! Jak to má Jiří ve skutečnosti s dívkami?

Ve středu večer bylo odvysíláno velké finále soutěže o vaření MasterChef Česko. Vítězem se stal idol divaček Jiří! Co o sobě prozradil?

11 fotek
A je to tady! Oblíbená soutěž MasterChef Česko má konečně svého vítěze. Je jím teprve čtyřiadvacetiletý sympaťák Jirka ze Stěžer u Hradce Králové. V soutěži se uvedl jako týmový hráč a skvělý bavič. U dívek jednoznačně bodoval vzhledem. 

A jak vlastně Jirka velké vítězství slavil? „Výhru jsem slavil dost. Oslavil jsem ji s přáteli, uvařil jim jídlo, a teď trochu lituji, že jsem slavil až tolik,“ prozradil Prásku.tv Jiří. Není se čemu divit, Jirkovi se ve středu večer od základu změnil život a je v jednom kole. 

Je stále v kontaktu s ostatními účastníky soutěže? „S většinou jsem v kontaktu. Tedy s těmi, kdo o to stojí, a se zbytkem doufám, že se zase někdy uvidíme.“ A jak to má Jiří s fanynkami? Snaží se ho kontaktovat na sociálních sítích? „Ano. Dívky se mě snažily kontaktovat na sociálních sítích, ale já jsem tak trochu stydlivý typ, takže na to moc nereaguji,“ uvedl na pravou míru vítěz MasterChefa. Kdo by to do něj řekl? V soutěži jako stydlín zrovna nepůsobil. Jiřího po celou dobu soutěže podporovala jeho přítelkyně, o které ale Jiří nechce před médii příliš mluvit. Je jasné, že si své soukromí střeží, což je určitě správně.

A jak tedy vlastně snáší náhlý zájem o jeho osobu? „Tak určitě je to fajn, ale člověk si musí uvědomit, že to je jenom na základě toho, že účinkuji v televizní show. Takže to není nic trvalého ani závratného,“ doplnil redakci Prásk.tv nový český MasterChef! Přejeme mu hodně štěstí.

Autor:

Diskuze