MasterChef: Jiří Halamka
Zdroj: TV Nova
Král Jiří je zpět

Exkluzivně s Jiřím z MasterChefa: Tři dny se mi honilo hlavou, jak jsem to mohl takhle pokazit?!

V pondělním díle oblíbené soutěže MasterChef Česko se poprali tři bývalí soutěžící o postup do dalšího kola. Porotci si pro ně nechystali zákeřný úkol, který se ne všem povedlo stoprocentně splnit. Jednomu se však povedlo přísnou porotu očarovat. Jak to udělal?

V pondělním díle soutěže MasterChef Česko jste měli možnost sledovat souboj třech bývalých soutěžících. Výhercem se stal Jiří Halamka, který porotu ohromil chobotnicí se salátem z čočky a omáčkou z pečených paprik. 

Jaké pro něj tehdy bylo opustit soutěž? ,,Vypadnutí pro mne nebylo jednoduché. Rozloučit se se super lidmi a se soutěží, která byla tak zajímavá a zábavná,“ řekl Prásku.tv Jiří.

Jiří soutěž opustil ve čtrnáctém díle, kdy se ocitl v duelu s nejlepším přítelem Filipem. Tomu se povedlo maso o něco lépe a Jiřího vyřadil. Odejít ze soutěže pro něj muselo být náročné, zvláště, když se musel rozloučit s blízkým kamarádem. Jaký pro něj byl návrat do běžného života? ,,Návrat do reality nebyl jednoduchý. Asi tři dny se mi honilo hlavou, jak jsem to mohl takhle pokazit? Ale když jsem se s vypadnutím začal smiřovat, přišla nabídka comebacku,“ dodal s úsměvem.

Druhá šance se moc často nedostává, i když musíme uznat, že se o ni vážně popral. Jak s ní hodlá naložit? ,,Možnost návratu do soutěže pro mě znamená, že do každé výzvy půjdu na sto procent. Nevypustím ani minutu vaření a budu se snažit předvádět lepší výkony než doposud,“ prozradil.

Jiří opustil soutěž za zvláštních podmínek. Vypadnout je jedna věc, ale být vyražen parťákem? Odpustil mu Jirka a na koho se nejvíc těšil? ,,Nejraději jsem viděl po návratu samozřejmě Filipa a Tomáše! Ale obecně nejlepší pocit byl stát zase mezi soutěžícími a mít možnost se předvést," dodal Jirka.

Porotci nelhali, když tvrdili, že působí skromným dojmem. Je z něho cítit, že pro něj MasterChef Česko není jen soutěž, ale součást života.

Jiřímu i dalším soutěžícím přejeme, ať jim to už tuto středu ve 21:35 dobře vaří!

Autor: Beat

Diskuze