Klára Issová - 1
Zdroj: Profimedia
Je to čerstvé

Exkluzivní zpověď: Herečka Klára Issová odtajnila novou lásku! „Jsem zamilovaná, trvá to teprve tři týdny.“

Talentovaná herečka Klára Issová (37) možná konečně potkala svoji spřízněnou duši. Partnera netají a exkluzivně pro prásk.tv prozradila, jak se po boku nového muže cítí a další zajímavé detaily.

7 fotek
Krásnou herečku Kláru Issovou (37) se nám podařilo přemluvit k rozhovoru a nestačili jsme se divit! Původně jsme se chtěli ptát na její vzhled, protože vypadala báječně. Nechala si narůst dlouhé vlasy, postavu měla štíhlou jako proutek a prsa pevná tak, že ani nepotřebovala podprsenku. Ve spojení se sexy modelem vypadala na dvacet. Muži na brunetce mohli oči nechat. Nás ale zajímalo, jestli za její rozzářenou krásou nestojí nějaký muž a trefili jsme se!

„Tak to je taková novinka, že teď někdo takový v mém životě opravdu existuje. Je to velmi krátký, čerstvý asi teprve tři týdny, ale je to strašně fajn, protože je to takový otevřený, nic dopředu neplánujeme a žijeme ze dne na den. Je nám jedno, jestli to vydrží do zítra nebo deset let,“ svěřila se herečka.

Dá se v jejím případě už mluvit o zamilovanosti? „Ano dá, řekla bych, že to je takový zvláštní stav, kdy jsem zamilovaná i plná vnitřního klidu. Nic takového jsem ještě nezažila,“ dodala s úsměvem.

Klára je známá tím, že dokáže zahrát každou roli. V některém filmu je plachá a v jiném to umí pořádně roztočit. Jaká si o sobě myslí, že je ve skutečnosti?„Jsem romantička i dračice, umím být vážná, smutná ale i hloubavá. Mám v sobě spoustu žen a myslím, že to tak má každá žena. Postupně se vyvíjím, měním a každý den je nová nálada, takže si nerada dávám nálepky, že jsem taková nebo maková. Čím jsem však starší, tím jsem otevřenější.“

Klára po boku nového partnera rozkvetla. Co dalšího stojí za jejím půvabem? Svěřila se, že chodí třikrát týdně cvičit jógu, kterou vede Zuzka Klingrová, se kterou společně pořádají charitativní akce. Každý rok spolu uspořádají akci Yoga 4 charity, během které se cvičí a výtěžek pak putuje k tříleté holčičce s nemocí motýlích křídel. Podobné projety má herečka ráda. Líbí se jí pomáhat jednotlivým osobámě a mít jistotu, že se částka nerozdrolí tam, kam nemá. Je úžasné vidět, jak si v tak krásném období, jako je čerstvá zamilovanost, dokáže najít i čas pro ostatní. Snad jí nový vztah vydrží. Parter by jistě litoval, že si nechal utéct tak zajímavou a nádhernou ženu s dobrým srdcem.

Autor: Beat

Diskuze