Gábina Partyšová - 3
Zdroj: Petra Clinic
Vypadá prostě úžasně

Exkluzivně s Gábinou Partyšovou: Prozradila tajemství své štíhlé postavy a promluvila o plastikách!

Krásná moderátorka Gábina Partyšová prozradila tajemství své štíhlé postavy. Stojí za ní hodiny ve fitku, diety nebo drastické operace? Gábina se rozhodla vše odtajnit!

10 fotek
Gábina Partyšová vypadá skvěle jako nikdy, postavu by jí mohla závidět většina modelek. Poptali jsme se jí, čemu za dokonalou postavu vděčí. Spokojenému manželství, hodinám ve fitku nebo ještě něčemu jinému? ,,Určitě všemu dohromady. Televize přidává pět až sedm kilo, a tak si dělám legraci, že my, co pracujeme v televizi, musíme být tak trošku podvyživení. Každé kilo je na mně vidět, a tak je nutné si párkrát za den jen něco zobnout, třeba jablko nebo mrkev. Štíhlou postavu nemám od přírody, musím na sobě makat," svěřila se redakci Prásk.tv.

A jak Gábina maká? ,,Pro zdraví dělám hodně, plavu a hodinu sportuji," řekla kráska černovláska.

Pak prozradila Gábina ještě víc, a to i o zákrocích, které podstoupila. ,,Co se týče plastických změn na mém těle, tak jsem si před deseti lety nechala odsát vnější boky stehen, a to mi hrozně pomohlo, protože jsem měla širší boky a úzký pas, a tak jsem se ani nevešla do kalhot. A také protože mi za dva roky bude čtyřicet, tak jsem si nechala vyplnit vrásku mračivou, kterou míváme i ze sluníčka, ale jinak to moc nepřeháním. Často kolem sebe vidím ženy, co to přeženou a nedopadne to dobře. Chci stále vypadat jako já, aby mě poznávali všichni moji blízcí a má rodina," upřesnila moderátorka.

V poslední větě se krásná moderátorka svěřila, že neméně důležitý je kvalitní spánek a láska. Vezmeme si její rady k srdci. Při pohledu na Gábinu je jednoznačně vidět, že na nich něco bude!

Autor: Beat

Diskuze