Anna Kadeřávková a Johan Mádr
Zdroj: Profimedia
Anička vs. Johan

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Rozina a Richard práskli, jak to spolu mají. Jejich odpovědi vás pobaví!

Patří mezi nejkrásnější páry na televizní obrazovce. Herci Anička Kadeřávková (19) a Johan Mádr (22), představitelé Roziny Maléřové a Richarda Webera z oblíbeného seriálu Ulice, jsou sympatičtí i naživo, a rozhodně dokážou budit slušnou pozornost. Co na sebe tahle pohledná dvojice práskla v krásném prostředí hotelu Augustine na Malé Straně?

8 fotek
Jak se vám spolupracuje jako hereckým kolegům, když jste partneři? Vidíte v tom nějaká pozitiva nebo naopak?
Anička: My jsme spolu začali chodit, až když jsme dotočili. A opravdu hodně málo, skoro vůbec se nehádáme. Spíš výjimečně.
Johan: Třeba teď by to bylo asi o něčem jiném. Samozřejmě se občas "chytneme", ale vážně jen tak mírumilovně.

Aničko, máš za sebou náročné období - maturita, hraní v Ulici, další pracovní nabídky. Už sis stačila trochu vydechnout?
Anička: Musím říct, že ano. Jak jsem vystoupila z toho koloběhu školy, hned jsem pocítila velkou úlevu. Dovolenou jsme si s Johanem nesmírně užili.
Johan: Neměli jsme teda dobrý hotel, ale jezdili jsme na výlety, koupali jsme se v moři se želvami. Byla to paráda.

Johane, jsi známý svými žertíky na Aničku. Bylo něco, co už si opravdu přehnal?
Johan: Já se o ty žertíky spíš dlouhodobě snažím. Ale musím říct, že třeba o tom videu v autobuse mi všichni kamarádi říkali, jak jsem to přehnal. Jenže Anička to schválila, takže jsem měl povolení to dát na Facebook. Nejsem sebevrah, abych jen tak něco "hodil" na internet.

Anička: Přišlo mi to fakt vtipné, a mělo to i vtipnou odezvu.

Aničko, jsi mladá dívka milující módu. Co ráda nosíš?
Tak nějak to střídám. Mám hodně ráda barvy, většinou nosím úplé kalhoty a nějaký volný top - v tom se cítím dobře. V létě mám pak nejvíc ráda šaty se sandálky, takový ten holčičí styl. V jednoduchosti je krása, jak se říká. Na trendy moc nejsem, zkrátka nosím opravdu jen to, co se mi líbí.

Je něco, co ti Johan zakázal nosit? Mluví ti do výběru šatníku?
Byli jsme spolu nakupovat, a mně se moc líbily takové pruhované kalhoty. Johan mi na to řekl, že si snad nebudu kupovat takový vězeňský outfit. Ještě mám pak takový růžový zářivý kabát, ale ten se mu třeba líbí.

Autor: lor

Diskuze