Monika Bagárová - 11
Zdroj: Profimedia / instagram
Snad se dá dohromady

Exkluzivně: Na čem je závislá Monika Bagárová? Velká neřest jí způsobila zdravotní komplikace!

Monika Bagárová (22) se už roky řadí mezi nejpohlednější české zpěvačky. Krásu má od přírody, ale i tak na sobě musí neustále makat. Nyní propadla závislosti, která jí v boji za dokonalostí rozhodně nepomáhá.

8 fotek
Na mladičkou Moniku je radost pohledět. Kromě krásy se může pyšnit i vřelou povahou, a tak si našla chvilku odpovědět na otázku, co za jejím perfektním tělem stojí, a jak se udržuje. „Nijak. Necvičím, jím všechno, co mi chutná, ale už to začínám řešit kvůli zdraví, protože mám vysoký cholesterol. Takže jsem vysadila veškeré sladkosti a snažím se omezit pečivo, kvůli kterému jsem už nabrala tři kila“.

Zpěvačka se svou slabostí pro tučné potraviny netají. Zdraví je pro ni však důležité, a tak se rozhodla pro lepší stravování. Co z nedietních potravin zbožňuje nejvíc? „Strašně miluji pečivo. Zbožňuji ho snad se vším. Takže sýry, pomazánky, salámy  - to je moje.“

Zpěvačku jsme zpovídali na slavnostním předávání ocenění Zlatý chrt, kde tekl alkohol proudem, proto se nedalo nezeptat, jestli se na akcích také ráda napije. „Většinu dní řídím, takže alkohol moc nepiji, ale občas si ráda dám dobré víno.“ Monika má jako spousta lidí s mlsáním problém, ale je vidět, že zdraví je pro ni na prvním místě.

ČTĚTE TAKÉ:
SMUTNÁ NOVINKA nejen pro fanoušky Tváře: Miroslav Etzler prozradil, proč už nikdy nebude zpívat

Ostrava zuří! Radní zakázali pietní místo za Špinarovou, tvrdí její syn

Autor: Beat

Diskuze