Hanka Mašlíková - 5
Zdroj: oficiální zdroj
Paní Hanka Reinders

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Hanka "už ne" Mašlíková prozradila, proč si vzala příjmení Reinders. Byla to jízda! přiznala

V sobotu 27.8. se Hanka Mašlíková (34) stala paní Reinders. V exkluzivním rozhovoru pro Prásk.tv prozradila nejen to, proč nese příjmení Reinders nebo proč se s Andrém (35) vlastně vzali...

9 fotek
Hanka a André jsou spolu teprve dva roky, a přesto se rozhodli zpečetit svoji lásku a stát se manželé. André požádal Hanku o ruku začátkem roku na dovolené v Dominikánské republice. Romantická žádost na pláži krásnou moderátorku obměkčila, a tak řekla svému vyvolenému 'ano'.

Příběh jako z pohádky pokračuje dál, a tak se minulou sobotu v Chotýšanech, v jednom odpočinkovém resortu u lesíka nedaleko Benešova, vzali. Proč vlastně? Pokud někoho svatba překvapila, tak rozhodně ne samotný pár a jeho okolí. "Nejdříve jsme si zařídili s Andrém společné bydlení, pak jsme se zasnoubili a teď se vzali. My to tak v životě máme, že si dáváme věci postupně dohromady. Tímto jsme vztah posunuli zase o kousek dál, protože máme pocit, že jsme si souzeni," vysvětlila novopečená paní Reinders.

Proč si vlastně Hanka vzala manželovo příjmení, navíc ještě bez českého přechýlení s "-ová"? "Já si myslím, že je jednodušší Reinders, protože to příjmení není samo o sobě úplně jednoduché na vyslovování a s -ová by to bylo ještě krkolomnější. Navíc je to zahraniční příjmení, tatínek manžela je Holanďan, tak se to podle mě bez -ová hodí víc."

A jak svatba probíhala? "Bylo tam asi 65 lidí,. Rodina a přátelé. Bylo horko, takže byl k dospozici i bazén a strašně jsme si to užili. Také jsme jako svatební dar dostali k zapůjčení krásného fríského koně a od Berouska jsme měli půjčeného měsíčního bílého lvíčka. S těmi jsme vytvořili krásné fotky." A poskytne Hanka fanouškům jmenované fotky ze svatby? Brzy jistě ano, zatím na ně však sama čeká. Počkejte si taky, určitě budou stát za to!

Novomanželům přejeme hodně štěstí do společných let, plných lásky a spokojenosti!

 

Autor: bin

Diskuze