Luxusní roubenka

Exkluzivní pohled na Gottovu rozestavěnou chalupu v Doubici! Co Mistrova rodina nedomyslela?

Jedním z ostře sledovaných témat léta byla nová chata zpěváka Karla Gotta. Z milované Bertramky se chce přesunout na víkendové sídlo do severních Čech. Jaké má tahle chata plusy a co se naopak pro Mistra ne úplně hodí?

Karel Gott se stále zotavuje a nabírá síly z náročné léčby rakoviny mízních uzlin. Energii se rozhodl načerpat na čerstvém vzduchu. A tak za pomoci své manželky a své tchyně roste nedaleko Děčína tahle luxusní roubenka.

V sudetské obci Doubice žije zhruba stovka stálých obyvatel. Zbytek jsou rekreanti. A tak i Karel Gott tady bude mít dostatek klidu. Klid v okolí tu narušuje jen práce na stavbě. Dělníci makají závratnou rychlostí. Že jde o Karlovu chatu, potvrzuje mimo jiné i stavební povolení, na němž jsme překvapivě našli podpis Gottovy tchyně – Blanky Krejčí.

Jinak nezajímavá obec zanedlouho ožije. Vždyť ne každý má za souseda několikanásobného zlatého slavíka. Před papparazi se bude mistr moci schovat uvnitř dvoupatrové chaty s garáží a altánem. Součástí je také rozlehlá zahrada.

Všechno vypadá doslova růžově. Jenže podle stavebního projektanta Gottova rodina nedomyslela jednu věc – věk. Co s tím? Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze