Adam Mišík - 12
Zdroj: Prásk.tv
Je to švihák

EXKLUZIVNĚ: Z Adama Mišíka se stal moderátor a jde mu to skvěle! Proč už ale nikam nechodí s přítelkyní?

Sympaťák Adam Mišík (19) se objevil na honosné události jako moderátor a šlo mu to opravdu perfektně. Při té příležitosti si s námi popovídal i o své přítelkyni nebo o koncertě show Tvoje tvář má známý hlas.

5 fotek
Herec a zpěvák Adam Mišík se objevil na křtu nového parfému Yves Saint Laurent Mon Paris, který se konal v prostorách luxusní restaurace Soho. A nebyl zde jen náhodou! Zhostil se totiž role moderátora, a šlo mu to naprosto báječně. Jak se v této roli cítil on sám?

„Už jsem to párkrát dělal. Leoš Mareš ani Libor Bouček neměli dneska čas, takže jsem to vzal já. A mládí vpřed! Je to fajn, odmalička vlastně hraju, takže jako každý herec bych měl zvládnout takové věci. Uvidíme, jestli to i jako moderátor někam dotáhnu. Nebráním se žádným nabídkám,“ řekl s úsměvem Prásku.tv Mišík.

Adam byl tentokrát na akci sám a krásnou přítelkyni Dianu nechal doma, a to z podstatného důvodu. „Přítelkyně teď bude maturovat, takže se musí pořád učit a má teď zkrátka důležitější věci na práci. Nemá na nic jiného čas,“ uvedl Mišík, který je s krásnou modelkou už přibližně rok.

Adam byl také hvězdou první řady show Tvoje tvář má známý hlas. A pokud si vzpomínáte na jeho senzační vystoupení, kdy ztvárnil Miley Cyrus a houpal se na obrovské kouli, a rádi byste si toto skvělé číslo připomenuli, budete mít již brzy jedinečnou možnost. „Máme koncert 10. června v O2 aréně. Myslím, že to bude velká show a bude to stát za to. Zase se ze mě stane Miley Cyrus a budu se houpat na kouli. Tentokrát už asi naposledy,“ řekl s nadšením zpěvák, který se na koncert všech řad show Tvoje tvář má známý hlas už moc těší.

 

Krest nového parfému YSL Mon Paris! @adammisik @marta.jandova @zorkahejdova @nikolsvantnerova

Příspěvek sdílel uživatel @prasktv,

Autor: niž

Diskuze