Dwayne Johnson - 3
Zdroj: Profimedia / instagram
Malá ochutnávka

EXKLUZIVNĚ PRO FANDY: Dwayne Johnson zveřejnil první záběr z Rychle a zběsile 8! Nepoznáte ho

Dwayne Johnson (44), kterého fanoušci filmu znají jako agenta Hobbse, uveřejnil na svém Instagramu záběr z již osmého pokračování populární série Fast & Furious. A prozradil k tomu dost pikantní informace!

8 fotek
Dwayne Johnson, který je známý též pod svojí wrestlingovou přezdívkou "The Rock" se do úspěšné série Rychle a zběsile přidal až v pátém díle. Od té doby se tam stále drží, a ne jinak tomu bude i v nejočekávanějším Rychle a zběsile 8, kde ztvárňuje postavu federálního agenta Lukea Hobbse.

Už dříve se v médiích objevily zprávy, že by mohl Dwayne mít svůj vlastní film ve stejné roli. Agent Hobbs by se jako například Joey z Přátel dočkal svého spin-offu. Bývalý wrestlingový zápasník Dwayne "The Rock" Johnson zveřejnil před pár dny na svém Instagramu profi fotku, kde je vidět v roli známého agenta. Pod fotkou navíc silák prozrazuje několik novinek.

Opět se prý diskutuje o tom, že by se on i fanoušci dočkali spin-offu s agentem Hobbsem. Dwaynovo vyjádření ale není příliš jasné, a tak lze spekulovat i o dalším možném pokračování populární série! Téměř jisté je, že se fanoušci nemusí o Dwaynea bát. O urostlém herci s duší zápasníka ještě určitě uslyší. Teď se ale všichni nemohou dočkat premiéry F&F 8, která nechá fanoušky čekat až do 12. dubna 2017!

Autor: bin

Diskuze