Dobré srdce

EXKLUZIVNĚ: Lucie Vondráčková je i s Plekancem zpátky v Praze! Víme, koho tu chce zachránit

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (37) má novou knihu. Je to zpěvník, který přijela do Prahy pokřtít i se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, a dětmi. Celá rodinka si užije Prahu rovnou měsíc!

Výtvor Lucie Vondráčkové zaujal veřejnost natolik, že se kvůli němu v Praze sešlo spoustu lidí. Na místě nechyběl ani štáb TV Nova, který Lucii vyzpovídal. Lucie má za sebou 25 let své kariéry, a tak bylo vydání knihy na místě. Zpěvník se připravoval dlouhé dva roky.

„Přiletěla jsem před pěti dny s celou rodinou a zdržíme se tady měsíc. V obou zemích je mi příjemně, ale Prahu miluju. Teď jsem tu potkala dvě kočičky, tak doufám, že se mi je podaří zachránit, a také chci pomáhat, kde se dá,“ sdělila Prásku.tv Lucie, která má srdce na pravém místě. I v Kanadě se ujala kočičky bez domova a adoptovala ji.

Zpěvačce a herečce se nyní hodně daří. V Kanadě dotočila film The Perfect Kiss a už se hned vrhá do dalšího. Film se bude jmenovat Lost In Limbo a má být agitací za ochranu přírody a proti utrácení bojových plemen psů. S nápadem na film prý přišla dokonce sama. Podívejte se na celý rozhovor!

 

Autor: niž

Diskuze