Denisa Klesalová - 1
Zdroj: facebook.com
České holky jsou nejhezčí

FOTO: Justin Bieber si v Praze odvedl na pokoj šest Češek a jedna ho naprosto okouzlila! Je zadaná

Slavný zpěvák v pondělí po poledni odletěl z Prahy. Podle jeho slov se mu moc líbila, a evidentně nejenom Praha. Zpěváka oslnilo v sobotní večer hned šest krásných dívek. Jedna ho přímo okouzlila, a tak si ji nechal na hotelu. Co se ten večer dělo?

15 fotek
Justin Bieber si po sobotním koncertu odvedl na pokoj stádo dívek. Všechny s ním do pokoje rády šly, a to Justina znaly jen pár hodin. Některé ani nezastavil fakt, že jsou zadané. Jednou ze zadaných dívek byla i Denisa K. Dívka nyní poprvé promluvila.

„Jsem zadaná. Do přátel si nepřidávám lidi, které neznám, nedělám společnici, nesouložím za peníze,“ tvrdí dle Expres.cz Denisa. V jejím prohlášení ale výrazně chybí popření, že by se zpěvákem spala. Justin si totiž z šesti dívek jednu tak oblíbil, že si ji nechal na pokoji celou noc. Byla vyvolenou dívkou právě Denisa? Dívka se dříve živila jako tanečnice, takže má krásně vypracovanou postavu a hýbat se umí. To mohlo na zpěváka udělat hluboký dojem.

Méně dobře na tom je Denisy přítel, který se nyní bude muset srovnat s faktem, že se jeho přítelkyně nechá odvléct na hotelový pokoj. Podobně na tom budou její rodiče. Společnost jí i dalších pět dívek nemilosrdně odsoudila. Na sociálních sítích je lidi označují za „prostitutky“ a „společnice“.

Denisa si ale splnila sen, už dlouho je Justinovou fanynkou. Škoda, že Selenu Gomez jen tak někdo nepřekoná. Justin už totiž odletěl sám a bez ní. Škoda, mohla nám zajistit nový státní poklad.

Autor: Beat

Diskuze