Jiří Hilgart
Zdroj: TV Nova
Muzikant vs. Kuchař

EXKLUZIVNĚ: Jirka z MasterChefa prozradil nejtěžší okamžik ze soutěže! Co ho položilo?

Finalista kuchařské show MasterChef Česko Jiří skončil sice před vítěznými branami soutěže, ale o budoucnosti má jasno. Co prozradil?

11 fotek
Můžete popsat soutěž třemi slovy?
Nečekaná, velká, zkušenost.

Který porotce vám byl nejsympatičtější a proč?
To nejde asi říct. Každý z nich byl pro mě zajímavý a vnímal jsem je komplexně jako jeden celek. Jako jednu velkou autoritu. Nepoznal jsem je po osobní stránce, takže nemůžu hodnotit. Všichni jsou pro mě neuvěřitelní profíci.

Koho jste považoval za největšího konkurenta?
To byla určitě Lucia. Byla pro mě největším konkurentem a zároveň přítelem. Když nepočítám Honzu, který byl hodně specifický, tak Lucia toho podle mě má nejvíc za sebou. Navíc jsme podle mě naladení na stejnou vlnu a vnímáme gastronomii hodně podobně.

Co bylo pro vás v soutěži nejtěžší?
Tak to vím naprosto přesně. Byl to moment, kdy se Lucia vrátila zpátky do soutěže. Na jednu stranu jsem byl hrozně rád, že ji vidím, ale uvědomil jsem si, že se vrátil můj největší rival. Ten den se mi zdál nekonečný.

Co teď plánujete? Budete pokračovat v hudební kariéře v Symfonickém orchestru hlavního města Prahy, nebo se chcete zaměřit na kulinářskou scénu?
Určitě se chci věnovat nejen hudbě, ale i vaření. Jen udělám drobnou změnu v tom, že vaření chci dělat naplno a z hudby chci udělat koníček.

Celý finálový díl soutěže MasterChef najdete na portálu Nova Plus.

Autor: lor

Diskuze