Prázdninový režim

EXKLUZIVNĚ: Dara Rolins vysvětlila, proč potřebuje být bez Rytmuse!

Zpěvačka Dara Rolins (44) vypadá čím dál tím lépe. Objevila se i na narozeninách kubánského baru v Praze a práskla na sebe několik zajímavostí. Třeba i to, jak to má s Rytmusem (40) a proč někdy potřebuje být bez něj...

Léto je v plném proudu. A jak si ho užívá Dara Rolins? „Léto si užívám, protože nevstáváme do školy, což je výrazně přidaná hodnota. Máme takové volnější tempo, i když práce je pořád hodně. Byla jsem na dovolené s Laurou ve Španělsku a příští týden jedu na to samé místo jen s Patrikem,“ prozradila TV Nova zpěvačka.

Dara má se svou dcerou Laurou, kterou má se zpěvákem Matějem Homolou, skvělý vztah. A rozhodně ji neodbývá. „S Laurou jezdíme takhle na dovolené několikrát do roka. Je to čas, který pro sebe potřebujeme. A je super, že to Patrik respektuje a nemá nic proti tomu, že my ženy občas potřebujeme být spolu. Bez chlapů,“ vysvětlila Dara, která dokáže vše perfektně skloubit a načasovat.

S Laurou Dara mívá na dovolených větší dobrodružství, jsou víc v pohybu a přesouvají se z místa na místo. „Když jsme s Patrikem, tak je to většinou o tom, že máme potřebu být spolu, a to doslova a do písmene. Takže si chceme povídat, vstávat spolu, usínat... Být zkrátka spolu a odpočívat,“ dodala sympatická zpěvačka.

Autor: niž

Diskuze