Dara Rolins
Zdroj: isifa.com
Hot News Víme, kam a kdy posílá své peníze

Exekuce jí nehrozí! Dara nám ukázala účetnictví

Témata / Dara Rolins, exekuce, soud

Zpěvačka Dara Rolins (40) čelí obvinění, že jí hrozí exekuce. Slovenská zpěvačka se hájí a ukazuje svoje účetnictví.

Advokát Karel Friml, který zastupoval rodinu Rotreklových v soudním sporu o odškodné za to, že Dara při nehodě smrtelně zranila motocyklistu Jiřího Rotrekla (†63), pro Blesk nedávno uvedl, že se manželka zesnulého stále nedočkala finančního odškodnění, takže Daře Rolins hrozí exekuce. 

Zpěvačka se k celé věci vyjádřila na svém profilu na sociální síti: „VĚŘTE MI, v mém případě je dost těžké vzbudit se s čistou hlavou. Úsměv na tváři mám ráno díky Lauře nebo Patrikovi. Ti dva se usmívají i ve spánku. Nechápu :)“ Po takto rozněžnělém úvodu ale Dara přešla k věci. A ukázala výpis z účtu.

Mrkejte! Dara Rolins vyvalila svoje zvonky štěstí

K tomu napsala: „Tady je jeden z dokladů. Potvrzení mojí banky, že z mého účtu odešlo 855 tisíc korun – honorář pro toho pana právníka, který tvrdí, že neplatím. A z daleka to není jediná platba, která z mého účtu odešla! Na všechno mám samozřejmě takový doklad. Nikdy bych si nedovolila neplnit povinnosti, které mu určil soud.“

Potom se zpěvačka pustila i do těch, kteří si dovolili říct něco k barvě jejího auta a vlasů. Ať se všichni starají raději o sebe a nechají ji žít, přála by si Dara.

 

 

Autor: pet

Diskuze