Peter Kovarčík a Kateřina Brožová
Zdroj: fdb.cz/tn.cz
Týden sám doma...

Ex Kateřiny Brožové, producent Peter Kovarčík zemřel. Jeho smrt vyšetřuje policie

Producent Peter Kovarčík, který dříve randil s herečkou Kateřinou Brožovou, zemřel. Bylo mu 61 let. Jeho tělo bylo nalezeno v pondělí v deset hodin ráno v jeho bytě.

„Jeho smrt zavinila zřejmě nešťastná událost. Nejspíš to bude tak, že uklouzl v koupelně,“ řekl webu Blesk.cz zdroj.

„Ano, je to bohužel pravda. A to jsme spolu ještě před týdnem seděli a probírali nadcházející ceny Thálie. Byl v pohodě a žertoval jako vždycky. Je pravda, že už jsem se mu potom nemohl dovolat. Je to pro mě obrovská rána, jsem z toho naprosto v šoku,“ potvrdil smrt Kovarčíka prezident herecké asociace Jiří Hromada.

„Jsem naprosto v šoku. Mluvila jsem s ním před čtyřmi dny a byl naprosto v pořádku. Myslím si, že měl zrovna dobré období, a nemyslím, že by spáchal sebevraždu. Absolutně netuším, co se stalo. Během posledních let jsme hodně spolupracovali a brala jsem ho jako člověka, který mi pomáhá v životě jako kamarád. Tečou mi slzy a musela jsem přerušit zkoušku a šla na panáka. Jeho smrt mi naznačil někdo z jeho blízkého okolí,“ řekla jeho bývalá svěřenkyně, zpěvačka Michaela Nosková.

K jeho úmrtí se vyjádřil i PR manažer Mamma Mia! Janis Sidovský: "Jeho odchodem ztrácíme přítele i člověka, jemuž vděčíme za velkorysou podporu. Petr Kovarčík stál u zrodu české verze muzikálu Mamma Mia! a opustil nás uprostřed plánů na nové umělecké projekty. Právě díky jeho úsilí se podařilo uvést muzikál Mamma Mia! poprvé v českém jazyce a za podmínek, které jako zkušený producent zajistil. Petr Kovarčík byl jediným mecenášem českých divadel, koncertních turné a uměleckých projektů, který svou pozornost kultuře osobně věnoval dlouhodobě a s výraznými úspěchy. V jeho odkazu budeme pokračovat a všechny projekty, které s námi začal nebo plánoval, dokončíme."

Autor: mivr

Diskuze