Ewa Farna - 1
Zdroj: Profimedia
Pohled až do domečku

SLASTNÉ FOTO: Ewa Farna rozdráždila fanoušky! Dala nohy od sebe a ukázala, co má pod sukní

Půvabná zpěvačka se vydala do Polska, aby se stala součástí důležité soutěže. Rozhodla se neprezentovat ve stylu šedé myšky, ale oblékla se jako pravá dračice a nebála se ukázat, co má pod sukní.

6 fotek
Zpěvačka Ewa Farna (23) se nějakou dobu v Čechách neukáže, protože v Polsku přijala místo porotkyně v talentové soutěži Idol. Do poroty usedne ještě Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz a Wojciech Łuszczykiewicz, ale pro polské diváky je jasnou hvězdou právě Ewa! Není se čemu divit, zpěvačka se už jednou podobné role zhostila, a to jako porotkyně v soutěži SuperStar, kde jí bylo teprve devatenáct let!

V soutěži byla jasnou hvězdou. Zaujala svou inteligencí a humorem, kromě toho show okořenila sexy modely, ve kterých se nebála poodhalit stehna nebo ňadra.

Zatím to vypadá, že se její šatník ponese ve stejném duchu! Na tiskovou konferenci si oblékla abnormálně krátké šaty, které jí končily sotva pod rozkrokem. Dokonce byly tak krátké, že poodhalily i kalhotky! Odvážný kousek doplnila džínovou bundou, kozačkami a exotickým šátkem. Někomu by to mohlo připadat moc, ale k hvězdám jejího formátu extravagance prostě patří. Podívejte se, čím na tiskovce vzbudila pozornost.

Autor: Beat

Diskuze