Ewa Farna - 1
Zdroj: Instagram
Velká proměna

Ewa Farna změnila střih i barvu vlasů: Fanoušci ji málem nepoznali! FOTO

Zpěvačka Ewa Farna (25) překvapila mnoho svých příznivců na sociální síti, když se na fotografiích ukázala po velké proměně. Změnila nejen střih, ale především barvu vlasů.

5 fotek
Ewa Farna byla často kritizována za svůj vzhled, kila navíc i styl oblékání. Teď ale všem pořádně vytřela zrak! Radikálně totiž změnila barvu i střih vlasů.

Pro nový videoklip Málo se známe se Ewa proměnila dokonce na blond policistku. Jako blondýně jí to ostatně moc slušelo. V klipu má hned několik rolí. Také si zahrála pošťačku, servírku nebo zbohatlou paničku. Změnit se zkrátka dokáže v ledaccos.

Nyní však zpěvačka překvapila fanoušky na svém Instagramu, když zveřejnila fotografie, na kterých má ofinu a trendy růžové vlasy! Nutno uznat, že to Ewě s tímto střihem a barvou vlasů moc sluší.

Někteří fanoušci svou oblíbenou zpěvačku na fotografiích málem nepoznali. Všichni se ale shodli na tom, že vypadá perfektně. "Tak tohle vám Ewičko extrémně sluší," napsala například Denisa. "Já si říkám, kdo to je! Ty jo! Úplně jiná na první pohled. Moc hezký!," přidala se Adéla. Pod příspěvkem s fotografiemi bychom jen těžko hledali kritiku.

Bohužel šlo jen o paruku, pod kterou zpěvačka schovávala své stále hnědé vlasy. Někteří fanoušci byli nakonec možná trochu zklamaní, když v Instastories Ewa odhalila, že má stále původní hnědé vlasy. Ale kdo ví, třeba se nakonec rozhodne, že si je nechá obarvit. Určitě by neprohloupila!

Autor: mk

Diskuze