Zdroj: Instagram
Smutné

Ewa Farna v šoku: Zasáhla ji smrt Janičky! Bolestivou zprávu se dozvěděla krátce po EwaFestu

18. 10. 2018

První ročník festivalu a mezinárodního setkání příznivců Ewy Farne proběhl na výbornou. Poté se ale zpevačka dozvěděla smutnou zprávu, která ji velmi zasáhla.

7 fotek
Během uplynulého víkendu od 12. do 14. října 2018 proběhl první ročník EwaFestu, festivalu a mezinárodního setkání příznivců Ewy Farne, a to hned ve dvou městech, v Českém Těšíně a v polském Cieszyně.

"EwaFest je za námi! Dala jsem si den pauzu, ať ke mně všechny ty emoce ještě doputují. Obrovsky vám děkuju za to setkání, za koncerty, za tolik lásky, co jsem od vás pocítila. Fakt jsem měla pocit bezpečí, pochopení a podpory. Když jsem viděla ty skupiny lidí, jsem obrovsky vděčná, když můžu mít alespoň malinký podíl na tom, že se znáte a navazujete přátelství," radovala se zpěvačka na sociální síti.

Akce se zpěvačce velmi vydařila, avšak doprovází ji velmi smutná událost. "Na setkání chyběla jedna moje velká fanynka. Všimla jsem si, že tam není a očekávala jsem ji, protože řídí jeden můj slovenský fanklub. Dozvěděla jsem se, že ještě stihla vidět videa a fotky ze srazu a poté navždy odešla. Jsem z toho v šoku. Janičko, děkuji ti za léta podpory, společného zpívání i vedení fanklubu. Vždy jsem tě ráda viděla pod podiem. Mrzelo mě, že ses neukázala, a teď mě obrovsky zasáhlo, proč. Odpočívej v pokoji! A my si važme jeden druhého. Tak pa, Jani. Vím, že by se ti na sraze líbilo. Však my se všichni jednou setkáme," zakončila zpěvačka smutnou zprávu na svém Instagramu.

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
VAŠE PŘÍBĚHY: Můj kamarád umíral, a já se v tu chvíli radovala

 

Autor: mk

Diskuze