Jako vejce vejci

Ewa Farna ukázala svoji maminku: Neskutečná podoba! FOTO

Ewa Farna (25) si sice ráda udržuje kontakt s fanoušky přes sociálně sít, svůj soukromý život a lidi v něm však příliš často nesdílí. Teď udělala výjimku a po dlouhé době ukázala fotku maminky. A nutno uznat, že je to vážně kus!

8 fotek
Jak je dobře známé, Ewa Farna pochází z česko-polské rodiny. Maminka Karin je Češka a tatínek Tadeusz, jak už je z křestního jména zřejmé, pochází z Polska. Díky tomu má zpěvačka fanoušky a popularitu v obou zemích.

Se svými příznivci tak přes sociální sítě komunikuje jak v češtině, tak i polštině, aby ani jeden národ neměl pocit, že ho zanedbává. Když jde ale právě o soukromé záležitosti, je zpěvačka poměrně ostražitá a se svým osobním životem se stejně jako plno dalších hvězd příliš nechlubí.

Teď ale udělala výjimku a po delším čase zveřejnila fotku své maminky Karin. A nutno uznat, že už z té jedné fotky je patrné, že tahle ženská má skutečně šmrnc! Není divu, že Ewa k fotce v polštině napsala: „Dobra mama“. Na druhou stranu ale tahle fotka evidentně nevznikla až tak nezištně. Ewy maminka má totiž na sobě černé triko, na němž nelze přehlédnout nápis v polštině, který v překladu zní: „Miluji Ewu Farnou“. A tak kromě maminky Ewa rafinovaně představila i svůj merch, který půjde u našich sousedů jistě na dračku.

Máte komplikovaný vztah s mamkou? Takto ho můžete zlepšit!
VÁŠ PŘÍBĚH: Příšerná matka mi ničí život

Autor: bin

Diskuze