Všichni blahopřejí

Ewa Farna těhotenstvím překvapila fanoušky i celebrity: Co jí vzkázaly Absolonová a Čvančarová?

Zpěvačka Ewa Farna v pondělí večer oznámila těhotenství. Překvapila tím nejen své fanoušky, ale také řadu známých osobností. Má už totiž pořádně velké bříško a všichni žasnou, jak dokázala požehnaný stav tak dlouho tajit.

6 fotek
Ewa Farna dokázala dlouhé měsíce tajit těhotenství. Nyní radostnou zprávu oznámila světu prostřednictvím dojemného klipu k písni Ta o nás, kterou nazpívala společně s manželem Martinem Chobotem k příležitosti jejich svatby v roce 2017.

„Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa. Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a teď je už i vaše,“ vysvětlila zpěvačka.

Právě záběry, které jsou v závěru doplněny, ukazují Ewu Farnou s kulatým těhotenským bříškem. V upnutých šatech je dobře znatelné. Je až obdivuhodné, jak dlouho dokázala zpěvačka těhotenství tajit a skrývat bříško.

Na sociální síti jí okamžitě začaly přát další slavné maminky. "Ewičko drahá! Vůbec se osobně neznáme, ale já to cítím tak silně… Musím napsat! Tolik jste teď dojali! Mám obrovskou radost a jen jsem vám to chtěla říct! Moc gratuluju,“ napsala herečka Jitka Čvančarová.

"To video i píseň je moc hezké, ale ten konec je překrásnej. Moc držím pěsti a gratuluju!!! Dojímá mě pozorovat v životě štěstí, radost a lásku. Ať je máte napořád," přidala se ke gratulantům zpěvačka Monika Absolonová.

Kromě známých osobností se pod příspěvkem na Ewině Instagramu přidala ke gratulantům i řada fanoušků, kteří byli překvapeni, v jak pokročilém stadiu těhotenství už Ewa je. Všichni nastávajícím rodičům přejí jen to nejlepší.

Autor: mk

Diskuze