Ewa Farna - 1
Zdroj: Instagram
Něco za něco

Ewa Farna si koupila dům za 20 milionů! Teď je ale nešťastná

Vypadalo to, že si splnila sen. Koncem loňského roku si zpěvačka s manželem pořídili nové hnízdečko lásky. Teď toho ovšem oba možná litují!

7 fotek
Málokdo má v jejím věku to, co ona! A navíc vlastní zásluhou. Ewa Farna (24) si v prosinci 2017 pořídila s manželem Martinem Chobotem dům, ve kterém patrně plánovala vychovávat jejich budoucí potomstvo a zestárnout tam. Jak se ale zdá, možná to tak nakonec nebude.

Dům si pár pořídil ve Všenorech, které leží na západě Prahy mezi Dobřichovicemi a Jílovištěm. A vypadá to, že pro známou zpěvačku taková menší obec není to pravé ořechové.

„Ewě strašně vadí, že vila není ve městě a že denně musejí dojíždět. Nejhorší je to, když jedou na grilovačku u přátel. Musejí se totiž domluvit, kdo nebude pít. A samozřejmě – nejčastěji to bývá Ewa, která je pak naštvaná, že si nic neužije,“ prozradil nejmenovaný zdroj týdeníku Sedmička. No, možná se zpěvačka s koupí domu trochu ukvapila a mohla ještě nějaký ten rok počkat, než ji omrzí party s kamarády a bude se chtít skutečně usadit.

Autor: bin

Diskuze