Ewa Farna - 1
Zdroj: Instagram
Nemá to lehké

Ewa Farna se svěřila s fobií: Kvůli své kariéře s ní musí celý život bojovat!

Oblíbená česko-polská zpěvačka Ewa Farna se svěřila se svou fobií. Kvůli kariéře zpěvačky se s ní musí celý život prát, jinak by nemohla tak často vystupovat.

8 fotek
Létání letadlem, to je jedna z rutin většiny celebrit po celém světě! Časté létání nebyla výjimka ani před 50 lety, kdy například Václav Neckář s Helenou Vondráčkovou natáčeli na Slovensku Šíleně smutnou princeznu a zároveň koncertovali v Čechách. Mezi natáčením a vystoupeními pendlovali helikoptérou.

A nic se nezměnilo ani dnes. Létání ještě přibylo. Ale co chudáci slavní, kteří se létání bojí? Mají hold smůlu a musejí se s tím naučit žít. Podobně to má i Ewa Farna. Pro tu je létání hotová noční můra. Jenomže se bez něj jako populární a žádaná zpěvačka prostě neobejde. Rychlejší přeprava neexistuje.

Ewa se se svým strachem nedávno svěřila fanouškům na Instagramu. Přidala fotografii s vyděšeným výrazem a napsala: „Často sem dávám TOP výhled z letadla, protože lítám a lítám... ale nevím, jestli víte, že to nesnáším! Fakt často překonávám tenhle svůj strach. Dnes kromě super výhledu, vám taky přináším exkluzivní pohled na to, co se děje za kamerou...“ Nemá to ta Ewa zkrátka vůbec jednoduché.

Autor: mk

Diskuze