Ewa Farna
Zdroj: Instagram
Proč taková krutost?

Ewa Farna se s fanoušky podělila o obrovský úspěch. Jeden z nich ji ale nechutně napadl! FOTO

Zpěvačka Ewa Farna (24) má hodně fanoušků. Tomu svědčí i úspěch, za který jim chtěla poděkovat. Místo hezkých slov se ale dočkala urážek. A slova to byla opravdu ostrá!

8 fotek
Ewa Farna působí na česko-polské hudební scéně už více jak desetiletí, a tak si za tu dobu stihla vytvořit pořádnou fanouškovskou základnu. A stejně jako každá úspěšná hvězda, i Ewa má Instagram, kde ji její příznivci rádi sledují. To se ale nedá tak říct úplně o všech.

Bohužel k její práci patří i kritika. S nenávistnými komentáři se zpěvačka potýká už delší dobu. A to především kvůli své korpulentní postavě. Teď ale chtěla poděkovat za to, že se jí na Instagramu podařilo zdolat neskutečnou hranici sledujících. „ 200 tisíc insta fans! Kdysi, když jsem zapomněla heslo a ztratila ho nenávratně ke svému oficiálnímu Instagramu s tisíci sledujících, jsem si fakt ťukala na hlavu a myslela, že se mi nepodaří dostat mezi lidi, že ofiko teď bude účet @ewa_farna93. Díky vám za to! 200 tis. je zodpovědnost, teď už budu s tím heslem opatrná,“ radovala se Ewa.

Pod tímto přípěvkem se hned strhla vlna komentářů. Jeden z nich však opravdu zamrzel. „Člověk otevře Instagram a vyskočí na mě tenhle kůň. Díky, že mi zasí*áš telefon,“ napsal jeden z neomalených uživatelů Instagramu. Když se ho tedy ostatní zeptali, proč Ewu sleduje, když se mu nelíbí, opáčil, že ji nesleduje, ale reklama mu ji nejspíš sama vnutila. Ostatně, podívejte se na to v galerii sami! Chudák Ewa...

Autor: bin

Diskuze