Ewa Farna - 1
Zdroj: Profimedia
Tajemná zpěvačka

ZÁHADA: Jak se Ewa Farna jmenuje ve skutečnosti? Promluvila o svém jménu!

Už to jsou dva měsíce, co si Ewa Farna užívá statusu vdané paní. A je naprosto jasné, že to s manželstvím myslí vážně a že to není žádná chvilková záležitost – svůj nový stav si zpěvačka nechala přepsat i v občance. Všechny proto zajímá, jaké jméno si vzala...

6 fotek
Jsou spolu úctyhodné čtyři roky, což je pro showbyznys opravdu dlouhá doba. Svatba Ewy Farne a hudebníka Martina Chobota se odehrála letos na konci záři. Jméno si Ewa nechala oficiálně změnit, své původní si nechala pouze jako pseudonym. Takže na pódiu bude vystupovat stále jako Ewa Farna. A jak to bude mít v soukromí? Zpěvačka bohužel nechtěla prozradit, jestli je z ní Ewa Chobot nebo Ewa Chobotová.

Kromě změny jména se po uzavření sňatku řeší samozřejmě i to, kdy přijdou děti. Mnoho lidí si totiž všimlo, jak moc zpěvačka prožívala předávání ceny Český slavík. Mnozí si pak říkali, jestlipak už není Ewa v požehnaném stavu. Zpěvačka to pak okomentovala slovy, že to, jestli je těhotná, se na ní údajně pozná až v šestém měsíci.

A tak není divu, že v rozhovoru se opět dostala k tomu, že média neustále řeší její váhu. Jak to zpěvačka zvládá? „Na řešení mojí váhy jsem totálně zvyklá, to už je asi pět let v kuse. Ať se kdekoliv objevím, pořád je to to samé. Jsem ale pořád stejná. A je to určitě lepší, než mít piárko, že jsem alkoholik, že jsem nevěrná nebo že špatně zpívám. Todle je prostě moje nálepka a já s tím pracuji tak, že o tom píšu písničky, a ty mají hodně shlédnutí. Takže je to dobré,“ prozradila zpěvačka ve svém rozhovoru pro Blesk.

Autor: Iri

Diskuze