Ewa Farna
Zdroj: Instagram, ewa_farna93
Schválně, jestli jí to vyjde

Ewa Farna poslala vzkaz fanouškům: Přesně v tenhle okamžik prý porodí!

Zpěvačka Ewa Farna (25) je v pokročilém stadiu těhotenství a brzy bude rodit. Fanouškům na sociální síti dokonce řekla, kdy přesně to bude. Samozřejmě vtipkovala, ale třeba jí to vyjde.

3 fotky
Ewa Farna dokázala dlouho utajit své těhotenství. Před nedávnem šťastnou zprávu oznámila prostřednictvím videoklipu, kde se poprvé ukázala s těhotenským bříškem. Podle jeho velikosti bylo všem hned jasné, že je zpěvačka v pokročilém stadiu těhotenství.

S manželem Martinem Chobotem (29) očekávají příchod prvního potomka pravděpodobně už velmi brzy. Kdy má jejich syn přijít na svět, zatím neprozradili. Zpěvačka se však nechala slyšet, že by v květnu chtěla opět koncertovat. Je tedy pravděpodobné, že porodí co nevidět.

Zatím dál vystupuje s kapelou a věnuje se pracovním povinnostem. Před několika dny dosáhla na Instagramu velkého úspěchu. Sleduje ji už 390 000 lidí. Zpěvačka se z krásného čísla raduje a svým příznivcům poslala děkovný vzkaz: „390 000 fanoušků na Instagramu. Když bude 500 000 tak porodím.“ Dle komentářů jsou si však fanoušci jistí, že to Ewa stihne určitě dřív, než jí bude na sociální síti sledovat půl milionu lidí.

Z toho by si české porodnice měly vzít příklad! Co dělají v Japonsku jiného?
Kvůli tomuto sexuálnímu mýtu můžeš NEPLÁNOVANĚ OTĚHOTNĚT! O co jde?

Autor: mk

Diskuze