Nenávist či obdiv?

Ewa Farna posílá nevěrnému Klusovi nečekaný VZKAZ: Pravda ji naprosto dostala!

Tomáš Klus (32) se tento týden otevřeně přiznal k tomu, že ani on a ani jeho manželství s Tamarou (30) nejsou tak dokonalé, jak se zdálo. I když chtěl mluvit hlavně o pravdě, všechny nejvíce překvapilo téma nevěra. Co na to říká jeho ex Ewa Farna (25)?

5 fotek
Tomáš Klus se na sociální síti veřejně přiznal k temnější minulosti. Mimo jiné napsal, že byl všem svým přítelkyním nevěrný, včetně manželky Tamary. Ta Klusovi odpustila, ale z jeho slov je jasné, že není jediná podvedená. Před lety totiž chodil zpěvák i s Ewou Farnou. A z jeho slov celkem jasně vyplynulo, že podváděnou byla i ona. Co na to říká?

Stejně jako Tamara i Ewa překvapila svojí nečekaně vřelou reakcí. Na rozdíl od mnohých dokázala ocenit Klusovu upřímnost. „Jsi odvážný Muž. Chlapů v tom pravém slova smyslu je málo. Je skvělý, že jsi osobnost hodna pozorování, pro to, co tvoříš, ale taky kým jsi. Pravdy je v dnešním světě málo, jen ji raz,“ vzkázala Tomášovi bývalka Ewa.

Mnozí lidé si ale vyložili Klusovo prohlášení všelijak, a tak se jeho upřímná slova setkala i s velkým zklamání a kritikou. Někteří si stejně jako Ewa myslí, že je odvážný, když přiznal svoje chyby, jiní ho teď považují za slabocha, co potřeboval ulevit svému svědomí. Co myslíte vy?

NEVĚRA: Nepřiznávejte se a nechtějte vědět pravdu! Zničíte si manželství!
Příběh nevěrné Bětky (32): Stalo se to na chatě. Mám se manželovi přiznat?

Autor: bin

Diskuze