Ewa Farna - 5
Zdroj: Profimedia
Co se jí stalo?

Ewa Farna musela vyhledat pomoc psychologa: Donutil ji k tomu strach z velké životní změny!

Zpěvačka Ewa Farna (24) se v nedávném rozhovoru doznala k tomu, že musela vyhledat pomoc psychologa. Dovedla ji k tomu velká životní změna.

9 fotek
Ač se mnohdy zdá, že si žijí bezstarostný život v pozlátku, i celebrity mají své krušné dny. Někdy je jim až tak mizerně, že vyzpovídat se známému prostě nestačí, a tak musejí vyhledat pomoc odborníka.

Podobně na tom byla zpěvačka Ewa Farna, která nezvládala velkou životní změnu, tak se obrátila na psychologa, k němuž chodila na pravidelná sezení. Tou změnou byl profesní rozchod s producentem Leškem Wronkou (57), který byl jejím objevitelem a manažerem.

„Bála jsem se, protože to mohl být krok někam, kde mě lidi najednou nepřijmou, kde se mi už nebude dařit jako předtím. Nic z toho se nestalo, jen to potřebovalo tu odvahu a chuť dělat věci dobře, poctivě a ze srdce. Ano, mám víc práce. Mám víc zodpovědnosti, ale to je vždycky, když se rozhodnete postavit na vlastní nohy," přiznala zpěvačka pro iDnes.cz.

Tohle velké rozhodnutí Ewu stálo hodně psychických sil a sama se s tím nějakou dobu nedokázala popasovat. „Začala jsem chodit na sezení k psychologovi. Každý týden jsem se jednu hodinu věnovala sobě. Mluvila jsem o sobě. Přemýšlela jsem nad svým životem, protože jsem si v tom rychlém čase nedokázala na sebe najít čas. Najít si čas sám na sebe je pro mě hodně důležité," přiznala.

Autor: mk

Diskuze