Ewa Farna
Zdroj: Instagram / Ewa Farna
Gratulujeme

Ewa Farna je těhotná: Oznámila to dojemným songem, který nazpívala s manželem! VIDEO

Zpěvačka Ewa Farna a její manžel Martin Chobot slaví. Čekají totiž miminko. Ewa to v pondělí večer oznámila velmi originálním způsobem – prostřednictvím videoklipu k písni Ta o nás, kterou nazpívala společně s manželem.

3 fotky
„Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbě. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven. Patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží,“ napsala Ewa na svůj Instagram.

„Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa. Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a teď je už i vaše,“ dovysvětlila zpěvačka.

Ve videoklipu jsou záběry Ewy a Martina z jejich dětských let až po svatbu. Záběry, které na konci doplnily, jsou aktuální. Ukazují Ewu na pláži s pěkně zakulaceným bříškem. Prostřednictvím videoklipu tak pár světu oznámil radostnou zprávu.

Autor: mk

Diskuze