Ewa Farna - 1
Zdroj: Instagram
Diva s velkým D

TO JE PROMĚNA: Ewa Farna opět ukázala, že je jako chameleon! Dráždí muže na sociální síti

Zpěvačka Ewa Farna (22) je čím dál tím víc sexy! Od kdy je z Ewy taková provokatérka? Navíc to vypadá, že je zase o něco štíhlejší!

9 fotek
To, že se zpěvačka změn nebojí, už ukázala za svou dlouholetou kariéru mnohokrát. Doby, kdy jako malá holčička nosila rovnátka jsou pryč, od té doby uběhl přeci jen nějaký ten pátek, dnes dorostla do oslnivé a sexy hvězdy, která je kritizována za kila navíc. Přiznejte si ale, že bez křivek už by to nebyla ta Ewa, kterou dnes všichni znají a milují!

Tolik obdivovaný Ewin výstřih tentokrát zůstal zahalen, ale naopak se zpěvačka pochlubila štíhlými nožkami a ikonickými lodičkami od Valentina. Je možné, že zpěvaččiny proporce dobře kamuflují černé šaty, ale jisté je, že podle této fotky jí nikdo nadváhu vytknout nemůže.

A i kdyby, ona si z toho těžkou hlavu nedělá, protože dokud se o ní píše jen to, že má "boky jako skříň", pak je vidět, že si lidé nemohou najít lepší způsob, jak úspěšnou zpěvačku pošpinit. A je možné, že nebýt nějakého kilča navíc, nemá zpěvačka tak bujné vnady, které všichni obdivují. Z Ewy zkrátka vyrostla krásná holka, ať si říká každý, co chce!

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Vykolejená Ewa Farna v zákulisí Slavíků. Takhle rozhozenou jste ji ještě neviděli!

Souboj plných dekoltů: Farna, Bílá nebo Jandová? Bylo to o prsa!


 

Autor: ham

Diskuze