Muší váha

Eva Burešová otevřeně o anorexii: Vážila jen 46 kilo!

Herečka a jedna z největších hvězd show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (25) byla v poslední době několikrát nařknuta z anorexie. Kráska nyní promluvila a řekla, jak to skutečně je!

6 fotek
Krásná a sympatická Eva Burešová byla už několikrát nařknuta z anorexie. Vážila 46 kilo, což je opravdu "muší" váha a tak není divu, že o ni měli fanoušci strach. "Dostala jsem se už na 50 kilo, pomalu se to zvedá," řekla Eva pro Super.cz.

"Nikdy jsem nemocná nebyla, jen jsem hubená. Vždycky mě mrzí, když mě z toho někdo nařkne. Snažím se motivovat své fanoušky, aby byli zdraví, nechci, aby mi někdo pak psal, že mám anorexii. Po porodu jsem rychle zhubla, pořád jsem se hýbala, kojila jsem. Navíc jsem měla hodně práce. Tvář jsem možná vzala moc brzy, možná jsem si měla rok počkat. Složenky se ale samy nezaplatí, práce bylo hodně. Na Tváři to je záhul, ale je to super. Hrozně moc mě to baví," přiznala.

"Jsem ráda, že si někdo užívá to, co vyvádím na jevišti. To je přesně to, proč jsem začala dělat divadlo. Baví mě převleky, miluju to. Je super, že to, co mě baví, je i moje práce. Takhle soutěž je přesně pro mě," dodala zpěvačka a herečka, na které je vidět, že si účast v Tvojí tváři opravdu užívá.

Autor: mk

Diskuze