Ester Ledecká - 1
Zdroj: Profimedia
Zaslouží si to

Ester Ledecká vydělala na olympiádě šílený balík! Pohádkový honorář jí mohou kolegové závidět

Pro Ester Ledeckou (22) nebyla olympiáda v Koreji záslužná jen po stránce sportovního úspěchu, ale i z hlediska částky na bankovním účtu. Za svá vítězství dostala částku, o které si někteří kolegové mohli nechat zdát.

7 fotek
Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká se v únoru zapsala do sportovní historie České republiky, když z jihokorejského Pchjongčchangu přivezla dvě zlaté medaile ze závodů na lyžích a snowboardu. A jak je jasné, ani kuře zadarmo nehrabe, takže si ster svými parádními výkony vydělala na nějaký čas dopředu.

Podle informací iSport.cz se Ester z olympiády vrátila o 3,5 milionu korun bohatší! A to už na účtu pocítí téměř každý. Jestli si ale myslíte, že další sportovní celebrity a medailové vítězky olympiády, jakými jsou rychlobruslařka Martina Sáblíbková a snowboardistka Eva Samková, dostaly podobnou odměnu za své neskutečné výkony, budete se nejspíš divit.

Stříbrná Sáblíková si údajně domu odvezla nejvyšší částku hned po Ledecké, ale přesto je to o dost méně - 875 tisíc korun. Bronzová Samková spolu s dalšími úspěšnými reprezentanty Karolínou Erbanovou a Veronikou Vítovou pak utržila 525 tisíc. I tak to ale jistě potěší a holt je jasné, že Ester, která měla zlaté medaile rovnou dvě, musela zákonitě být po olympiádě nejvíce v balíku.
 

Autor: bin

Diskuze