Ester Ledecká
Zdroj: profimedia.cz
To byste neuhodli

Ester Ledecká po návratu do Čech: Neuvěříte, co si chce koupit za vydělané peníze!

Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká (22) si ze ZOH v Jižní Koreji domů přivezla dvě zlaté medaile. Teď prozradila, co si chce koupit za vydělané peníze! Tomu neuvěříte...

9 fotek
Ester Ledecká přepsala dějiny olympijských her a jako první žena v historii získala dvě zlaté medaile na jedněch hrách ve dvou odlišných sportech – na lyžích a na snowboardu. Nejen její rodiče jsou na ni pyšní, ale rovnou celé Česko, které ji dnes vítá na Staroměstském náměstí.

Dvojnásobná zlatá medailistka v rozhovoru pro Blesk prozradila, co si chce koupit za vydělané peníze. Její nápad je poněkud neobvyklý. „Nějakou kuchařku, která by mi vařila všude. Vždycky řešíme, že bych chtěla dodržovat dietu a jíst správně, ale není to jednoduché. Maminka se tu může přetrhnout, a i když toho dokáže spoustu, v hotelu se nedá moc vybírat. Kdybych měla kuchařku, vařila by mi a mohla bych se posunout dopředu," říká.

Ač mluví o dietě, je Ester známá svou láskou k čokoládě. Kuchařka by se jí ale určitě hodila tak jako tak. Přiznala totiž, že neumí vůbec vařit. „Od Ježíška jsem dostala zmrzlinovač a doma si dělám radost. To je jediný, co umím uvařit,“ smála se olympijská vítězka.

Autor: mk

Diskuze