Ester Ledecká
Zdroj: profimedia.cz
Těžko se tomu vyhýbá

Ester Ledecká má velké trápení, které jí kazí kariéru: Maminka to ,nezvládá'! prozradila

Ester Ledecká (22) se tento měsíc zapsala do historie olympijských her. I přes slibně rozjetou kariéru je to však jeden zdánlivě malý zádrhel, který ji už delší dobu dělá starosti. Její maminka se snaží dceři pomáhat, jak se dá, ale bohužel ani ona na to nestačí.

12 fotek
Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká prožívá nejsilnější týdny své dosavadní sportovní kariéry. ve 22 letech získala na zimních olympijských hrách dvě zlaté medaile. Přesto v ní ale zůstávají menší obavy z toho, že by její výsledky mohly být i lepší. A proč? Kvůli stravování!

Jako vrcholová sportovkyně by se Ester měla velmi důsledně stravovat, aby svému sportovně založenému tělu dopřávala jen to nejlepší. A i když se rodiče snaží pomáhat, bohužel to někdy nestačí. Koho by tedy potřebovala? „Nějakou kuchařku, která by mi všude vařila. To řešíme pokaždé: chtěla bych dodržovat dietu a jíst správně, jenže to není jednoduché. Maminka se může přetrhnout, a přestože umí spoustu věcí, někdy jsme na hotelu, kde se třeba nedá vybírat. Kdybych měla svoji kuchařku, mohla bych se posunout zase dopředu," svěřila se pro Mladou Frontu.

Pokud si tedy myslíte, že vaše kulinářství je na poli zdravého stravování na naprosté špici, možná by stálo za to uvažovat nad tím, kontaktovat manažera mladé sportovkyně. Kdo by se nechtěl stát osobním kuchařem dvojnásobné zlaté olympioničky a ještě za to pravděpodobně být velmi štědře ohodnocen?

Autor: bin

Diskuze