Gratulujeme!

Ester Ledecká má panenku Barbie se svou podobiznou! Co myslíte, podobá se jí? FOTO

Je to tady! Zlatá olympijská medailistka Ester Ledecká má vlastní panenku Barbie. je to velká pocta, protože takovou mají jen mimořádné ženy.

3 fotky
Jen mimořádné ženy z celého světa mají svou vlastní panenkou, respektive panenk, která vypadá jako ony. Nyní mají panenky Barbie i českou zástupkyni - dvojnásobnou zlatou olympijskou medailistku Ester Ledeckou!

Barbie spouští celosvětovou kampaň, která podporuje talentované dívky. Projekt s názvem Dream Gap se snaží ukázat, že ženy v sobě mají neomezený potenciál. Barbie má být pro dívky vzorem. A právě proto dostaly panenky podobu žen, které mohou být inspirací pro ostatní.

Barbie začala kampaní Inspiring Woman a pokračovala představením panenek v neobvyklých ženských rolích. Nyní se firma rozhodla pokračovat v podpoře dívčí představivosti, sebevyjádření a objevování.

Postupně Mattel představuje další a další dívčí vzory. Každý rok uvede společnost na celosvětový trh alespoň 10 panenek, které ztvárňují světoznámé ženy, jež ve svém životě něco dokázaly. Posláním kampaně je, aby dívky byly tím, čím chtějí a dělaly v životě to, co chtějí.

Svou panenku mají jen velmi výjimečné ženy, které inspirovaly či inspirují následující generace holčiček. Je velkou ctí, že mezi nimi může být právě i Ester Ledecká. Mezi dalšími ženami, které mají panenku Barbie, jsou například modelka větších velikostí Ashley Graham, první žena točící filmy s milionovými rozpočty Patty Jenkins, nebo italská fotbalistka Sara Gama.

Autor: mk

Diskuze