Simona od Terezy H.
Zdroj: Instagram, Instagram/terr.terri
Takhle ho sváděla…

Nasedla s ním na motorku a pak mu to doma předvedla: Kámoška Terezy H. jede bomby

Než u Terezy H. (22) našli v Pákistánu kufr plný heroinu, užívala si život plnými doušky. S nejlepší kamarádkou Simonou si tělem vydělávaly nemalé peníze. Tereza je nyní ve vězení a Simona? Ta se jako správná nejlepší kamarádka od Terezy úplně distancovala a vymetá jednu party za druhou.

13 fotek
Tereza a Simona pocházejí obě z Uherského Hradiště a také obě zatoužily po lepším životě. Nevybraly si ale zrovna šťastný způsob, jak si to zařídit. Obě se živily jako společnice. Byly zvyklé na ty nejlepší kabelky, jídla i šperky.

Tereza byla ale posléze odsouzena za pašování 9 kilo heroinu v Pákistánu na osm let a osm měsíců a Simona zůstala dočista sama. Příliš ji to ale netrápilo. Našla si novou Terezu, která je také blonďatá a luxusem rozhodně neopovrhuje.

V současné době se dívky nacházejí na Floridě. Blonďaté dvojče Terezy H. nedávno zveřejnilo instastories, kde Simona tančí s exotickým mužem na českou písničku. Nechybí samozřejmě ani záběry na drahé motorky nebo interiér oblíbených klubů. Právě na skútru ji noční Floridou vezl její tanečník.

Těžko říci, zda se tím Simona vyrovnává se ztrátou nejlepší kamarádky. Možná ano. Na okolí to ale může působit, že si o to víc užívá svobody, když je  její Tereza na tak dlouho pryč.

Jak dobré jste kamarádky? Barva očí prozradí o vašem přátelství víc, než bys čekala
Podívejte se na dojemný příběh přátelství japonské babičky a její kočky

Autor: Han

Diskuze