Další vývoj

Vlaďka Erbová se konečně vyjádřila k nechutným nahrávkám! Bude žalovat Kateřinu Kristelovou?

Konečně je to tu. Vlaďka Erbová (38) se poprvé a dost možná naposledy vyjádřila k hlasovým nahrávkám, na kterých zní dost ošklivé pomluvy na její osobu. Začne jednat nebo to nechá být?

9 fotek
Pokud si někdo myslel, že špína kolem Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky už nemůže být větší, šeredně se zmýlil. S novým rokem vyplavala i nová kauza, která by mohla kontroverzní pár přijít pěkně draho. Na internetu se v posledních několika dnech objevilo vícero nahrávek, na kterých znějí hlasy, které jsou až nápadně podobné těm Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky. A obsah opravdu není nijak chvályhodný. V nahrávkách se kují pikle nejen proti anti-fanouškům známého páru, ale také proti Vlaďce Erbové (38), bývalé manželce Tomáše Řepky.

Pokud hlasy skutečně patří Kristelové s Řepkou, může se stát, že z toho budou mít velký problém. Po zveřejnění nahrávek část národa, která kauzu bedlivě sleduje, čekala na vyjádření právě Vlaďky Erbové. A ta konečně promluvila. K této věci prý poprvé a naposledy.

„K nahrávkám, které aktuálně rezonují médii, mám potřebu se vyjádřit pouze z jediného důvodu a tím jsou moje děti a má rodina. Nejšťastnější bych byla, kdybych měla možnost je těchto záležitostí ušetřit. Se svou právní zástupkyní budu podnikat právní kroky, protože se tato situace snad ani nedá chápat jinak než jako úmyslné a systematické poškozování mé osoby. S ohledem na to, že považuji za šťastnější trávit svůj čas s dětmi, partnerem, rodinou a přáteli než veřejně reagovat na každou další ‚zaručenou pravdu‘, další vyjádření v souvislosti s touto kauzou poskytovat nebudu,“ řekla pro Expres.cz modelka, která už se s Řepkou soudila kvůli falešným erotickým inzerátům. A jak to vypadá, soudní tahanice budou možná pokračovat.

Tentokrát se ale Vlaďka nejspíš zaměří spíše na Kristelovou. Pokud je totiž hlas na nahrávkách skutečně její, pak by to znamenalo, že vlastně obvinila Vlaďku Erbovou z nákazy Řepky pohlavní chorobou, který pak měl údajně nakazit zase ji. Takové tvrzení se dá v případě prokázání viny považovat za vážné poškozování osoby a šíření pomluv. Jestli Vlaďka skutečně spolu se svou advokátkou zasáhne a začne vyšetřování, bude napínavé sledovat, jak moc bude tentokrát Řepkovi a Kristelové do smíchu. Doteď se totiž oba na sociálních sítích tváří, jako kdyby se nic nedělo a měli vše pod kontrolou.

Autor: bin

Diskuze