Michal Gulaši, Vlaďka Erbová
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Vlaďka Erbová Official
Konec vztahu

Těžká krize Erbové a Gulašiho?! Uráží mě to, říká modelka

Vlaďka Erbová (37) zažívá poslední dobou pořádně těžké období. Zatímco její exmanžel Řepka (45) sedí v lochu, tak současný přítel údajně řádí jako utržený ze řetězu. Michal Gulaši (32) prý odešel z domu na tah a načas se zrovna nevrátil. Erbová však tvrdí, že ji nesmyslné spekulace uráží. Rozchod ale nevyvrátila.

10 fotek
Modelka Vlaďka Erbová nemá zrovna příjemné období. Poslední měsíce de facto strávila u soudu. Řešila předně porno útoky na její osobu, za které si šel i mimo jiné prohřešky sednout exmanžel Tomáš Řepka. Vyfasoval dva a půl roku. Nyní má Erbová zažívat další krizi ve vztahu s Michalem Gulašim.

„Mezi Vlaďkou a Michalem to zase vře. Gulaši se celý víkend neukázal doma a nedal o sobě vědět. Vůbec nevěděla, kde je a co se děje. Vypadá to na definitivní konec jejich vztahu,“ cituje portál Expres.cz svůj zdroj.

Vlaďka Erbová spekulaci nepotvrdila. Nutno ale říct, že ani nevyvrátila. „Prosím vám, já se nechci k ničemu vyjadřovat. Nechápu, na základě čeho se spekuluje o rozchodu. Já chodím normálně do práce a už mě to uráží. Nechci to řešit,“ řekla Prásku.

Pravdu zná jen Gulaši a Erbová. Pokud to tak skutečně je, možná je načase, aby si hokejista začal balit kufry.

Autor: Han

Diskuze