Vlaďka Erbová - zprávy pro milenku
Zdroj: Profimedia / facebook, Instagram/ Michal Gulasi
Nevěra

Erbová měla Gulašiho milence vyhrožovat: Při boji o něj nadávkami nešetřila!

O nevěře Michala Gulašiho (32) se spekulovalo už nějakou dobu. Vlaďka Erbová (37) později pochopila, že tohle pod koberec nezamete a omluvila hokejistu s tím, že to se přece stává. Veřejnost, jen žasla, jak moc v klidu modelka je. Ve skutečnosti měla ale údajně Gulašiho milence vyhrožovat.

7 fotek
Všechny zajímalo, kdo je ta tajemná dívka, na kterou několikrát omylem upadl Michal Gulaši. Brno, kde hokejista hraje za Kometu, nežije ničím jiným. Martina, která měla mít s hokejistou poměr, se nedávno rozhodla promluvit a šokovala syrovou upřímností. Pro eXtra.cz uvedla, co všechno musí od Erbové snášet.

“Výhrůžky a sprostý nadávky. Začalo šíření nepravdivých věcí ohledně mé osoby. Poškozování mé osoby, nepravdivé věci, překroucené věci. Chtěla, aby nás novináři nachytali s Michalem a šly ven články. Říkala, že mě zničí. Volala mému dodavateli a dalším lidem, začalo se to týkat i profesní stránky,” řekla.

V součastnosti s ním v kontaktu není a je jí prý jasné proč. Martina prý od Erbové dostala několik smsek, které dle ní hraničí s vyhrožováním. Nadávek je v nich požehnaně. “Teď jen uvidíš, že si nehraješ s tou správnou, tady jsi narazila. Je mi tě líto, chudinko, budeš vždy jen fanynka, co podrží. Jsi prolhaná špína. Jen by si měla vědět, že bojuje o nás,” píše se v nich.

Webu eXtra.cz se dále svěřila, že vztah rozhodně neměla v úmyslu rozbít. V současné době je definitivně ukončen a v kontaktu s ním není. Vyleze Vlaďka Erbová z nory a bude se bránit nařčení nebo se uchýlí k mlčení?

Autor: Han

Diskuze