Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Prásk.tv

Erbová je v nemocnici! Fanouškům poslala záhadný vzkaz

Modelka Vlaďka Erbová (38) to v poslední době rozhodně neměla lehké a vypadalo to, že chtěla tak trochu utéct za prací do Brna. Místo toho ale skončila v nemocnici. "Nemoci prostě nechodí po horách," napsala na svůj Instagram, o moc víc ale neprozradila.

Po rozchodu s Michalem Gulašim si Erbová klidu zrovna neužila. Na sociální síti prohlásila, že její soukromí zůstane soukromé a ke konci vztahu se nebude vyjadřovat. Okolí jí ale nedalo pokoj.

Za Vlaďčinu hospitalizaci tak zřejmě může divoké období, které teď prožívá. Sama to však nepotvrdila, na svém Instagramu se jen omluvila klientkám, které k ní chodí na manikúru.

"Holky moje, hlásím hospitalizaci. Na jak dlouho ale nejsem schopná říct. Mohu případně poslat telefonní číslo na můj zástup. Moc mě to mrzí, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech. Já jsem takový vděčný hostitel," uvedla.

Okamžitě se jí dostalo podpory fanoušků a přátel. "Zlatino, myslíme na tebe, zvládneš to," napsala jí na Instagramu kamarádka. 

"Přeji plno síly, ať to ustojíte. Přeji, ať nastane ta světlá chvíle a vy jste spokojená a šťastná," povzbudila ji jiná fanynka.

Snad se modelka brzy uzdraví a pak se třeba rozhodne veřejnosti prozradit více.

Autor: Han

Diskuze