Emma Smetana jako host bulvární show Prásk!
Zdroj: Prásk!
Tam nesmíte chybět!

Emma Smetana hostem bulvární show Prásk! V obleku Vojty Dyka zvala na bazar

Moderátorka televize Nova Emma Smetana byla hostem čtvrtečního bulvárního magazínu Prásk! V živém vysílání pozvala diváky na svůj charitativní bazar, který se koná již toto úterý. U toho nemůžete chybět.

Emma Smetana dorazila v obleku téměř dvoumetrového Vojty Dyka, usedla na červenou sedačku a bavila se s moderátorem Pavlem Novotným spolu se svou kamarádkou a kolegyní herečkou Evou Josefíkovou.

Ačkoliv je Emma téměř o půl metru nižší, v basketbalových kalhotech vypadala výborně a televizní diváci tak v premiéře poprvé viděli oblečení Vojty Dyka na někom, kdo nemá parametry podkošového hráče.

Ale nešlo jen o zábavu, šlo zejména o její už tradiční dobročinný bazar. "Před tři čtvrtě rokem jsem měla krizi, protože se pohybuji ve zvláštním prostředí, takže jsem přemýšlela o tom, jak mediální prostředí přetavit v něco, co by dávalo smysl. A již minule se zapojilo do prodávání věcí přes čtyřicet osobností, což je úžasné," uvedla Emma.

Výtěžek prodeje poputuje na nadaci Nova a organizaci Člověk v tísni. Do bazaru přispěli Karl Gott, Leoš Mareš, Vojta Dyk, Simona Krainová, Jiří Mádl, Jan Hřebejk, Jiří Menzel, Kristina Kloubková, Martin Písařik, Adam Mišík, Ondřej SOukup, Michal Dvořák, Lukáš Hejlík, Anna Polívková, Inna Puhajková a další.

Po celý den si budou návštěvníci užívat vystoupení hvězd populární hudby. V 15:00 začíná Ewa Farna, po ní nastoupí Debbi, potom Adam Mišík a po celý den bude vidět a slyšet Matěj Ruppert.

Bazar proběhne 16. prosince v Hudebním divadle Karlín od 14:00 do 22:00. Vstup je dobrovolný.

Autor: pul

Diskuze