Emma Higgins - 1
Zdroj: Twitter
Byla moc důvěřivá

Emma odjela na dovolenou do Turecka. Po odporném útoku na pokoji ji nepoznala ani vlastní rodina! FOTO

Jela si odpočinout a načerpat potřebnou energii. Místo toho se ale vysněná dovolená proměnila během jednoho večera v živoucí horor...

4 fotky
Emma Higgins (35) se jeden večer v Turecku seznámila v clubu Declanem Marshallem (27). Když jí pak řekl, že nemá kde spát, nabídla mu žena nocleh u sebe v hotelovém pokoji. Nejspíš netušila, jak moc velkou chybu v daný okamžik dělá.

Když dorazili na pokoj, nabídla Declanovi jako místo k noclehu sedačku vedle postele. Po chvilce se ale vkradl k ní do postele a vyžadoval po Emmě sex. Ona odmítla s tím, že má přítele. Pak už si jen pamatuje, jak ji dvakrát praštil, píše deník The Sun.

O několik hodin později se žena vzbudila na balkoně s obličejem a hlavou celými od krve. V nemocnici pak zjistili, že má zlomený nos a frakturu lebky. Kvůli vážným zraněním si tak musela pobyt nechtěně prodloužit, protože jí lékaři zakázali cestu letadlem zpět domů. Na obličeji a hlavě má nyní padesát stehů a přiznala, že ji po útoku ani vlastní rodina nemohla poznat. Až se vrátí domů, bude muset absolvovat několik plastických operací, aby byl její obličej v rámci možností v původním stavu. Declan Higgins byl z napadení a ublížení na zdraví usvědčen díky záznamům z kamer nočního klubu. Teď ho čeká soud.

Autor: bin

Diskuze