Emma Drobná - 2
Zdroj: youtube.com / facebook.com
Té se daří!

Emma Drobná se raduje: Její video láme rekordy ve sledovanosti!

Když si poprvé stoupla před porotu během castingu do ČeskoSlovenské SuperStar nikdo ještě netušil, že celou soutěž brzy vyhraje. Dnes tahle krásná rudovláska dobývá hitparády! V tuhle chvíli svým druhým singlem, už jste ho slyšeli?

Zpěvačka Emma Drobná (23), která je zároveň vítězkou čtvrté řady pěvecké soutěže ČeskoSlovenská SuperStar začínala s kytarou v ruce. Prošla si soutěží od začátku až do konce a tvrdě na sobě dřela. Z nenápadné slečny se stala sebevědomá paní zpěvačka a to se odráží i v její tvorbě. Pro Emmu totiž nastala doba "sklizně". Po prvotině Smile spatřil svět v pořadí druhý singl Words, který vznikl opět ve spolupráci s produkčním týmem Creative Music House. S nimi spolupracují např. Tina, Debbi nebo Richard Müller.

To, že fanoušci milují Emmy tvorbu dokazuje i fakt, že se singl Words během tak krátké doby vyšplhal na špičku, trhá rekordy a dokonce vévodí písničkám na Slovensku! Chytlavou píseň doprovází i zajímavý videoklip ze zahraničí! Vznikl během několikadenního výletu po Velké Británii. Točilo se na různých místech Londýna, v přímořském Brightonu nebo na Beachy Heads.

 „To je krásný kraj. Jsou tam obrovské bílé útesy a nádherná pole,“ rozplívá se zpěvačka. „Je to zajímavé, nebezpečné a trošku i strach nahánějící místo plné křížů připomínajících lidi, kteří si tu vzali život.“ Klipu se ujal mladý český režisér Radim Zbořil. Právě tohle prostředí není Emmě cizí. Ještě před začátkem soutěže bydlela dva roky v Londýně, kde se živila prací za barem. V minulosti si sama zahrála ve videoklipu české kapely Chinaski, který se natáčel taktéž v Londýně.

 

Autor: veh

Diskuze