Anna-Marie Valentová - 3
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Velká závist

EMA Z ULICE VÁLÍ: Anna-Marie Valentová odhalila další talent. Neuvěříte, v čem kromě herectví a tance exceluje!

Anna-Marie Valentová (14), kterou mohou diváci Ulice znát jako Emu Liškovou, se kromě herectví intenzivně věnuje tanci. Anička však odhalila její další velkou vášeň, o které jste do teď určitě nevěděli!

10 fotek
V Ulici se seriálová Ema stará především o svojí nešťastnou matku Evu, v podání skvělé herečky Vandy Hybnerové, (47) a nevlastního mladšího bráchu Miloška. Ve volném čase si také ráda zatančí. A to je to, co má talentovaná herečka Anna-Marie Valentová, se svojí seriálovou postavou společné.

Kromě herectví, které jí nejen baví, ale na její nízký věk určitě i slušně živí, se Anička intenzivně věnuje tanci ve známé taneční streetdance skupině 'Team Gabriely Jirákové' v Říčanech, kde je mezi ostatními tanečníky velmi oblíbená a hlavně nesmírně talentovaná. Není náhoda, že jezdí na soutěže po celém světě a vyhrává jeden titul za druhým.

Kromě toho má však 'Ema' ještě třetí zálibu, o které dodnes nejspíš málokdo tušil. Ema kreslí jako bohyně! Na sociální síti zveřejnila snímek, kde je nakreslené lidské srdce. Z jejího komentáře i těch od kamarádů jasně vyplývá, že je srdce přímo jejím autorským dílem. Podívejte se na obrázek a sami uznejte, že je Anička skutečně třída. Na co sáhne, to se jí daří!
 

Autor: bin

Diskuze