Zdroj: TV Nova
Je to kočka

Eliška Rusková ze SuperStar oblékla hodně odvážné šaty: Na červeném koberci zářila! FOTO

5. 12. 2018

Eliška Rusková ze SuperStar si na Czech Social Awards oblékla nádhernou, avšak velmi odvážnou róbu. Během večera ji navíc čekalo jedno hodně velké překvapení.

7 fotek
Finalistka SuperStar 2018, Eliška Rusková, se stejně jako mnoho dalších známých tváří zúčastnila předávání cen Czech Social Awards, které se v sobotu konalo v pražském hotelu Hilton. Mladičká zpěvačka se oblékla do velmi vyzývavých šatů.

Jako správná dáma si Eliška nechala také udělat krásný make-up a učesat vlasy. "Vždycky miluju ten úžasný pocit, když mám o vlasy postaráno. A hlavně, když vlasy drží a jsou pořád tak jemné a krásné, jako kdybych ke kadeřníkovi chodila každý den," rozplývala se nad účesem pro slavnostní večer Eliška.

Na akci ji překvapil dokonce její přítel a rodina. Nečekala, že by dorazili a zúčastnili se večera společně s ní. "Tenhle kluk a celá moje rodina, manažerka a producent mi tajili, že přiletí dřív na tuhle akci, která pro mne znamenala strašně moc. Neměla jsem slov. Vidět ho po 4 měsících. Neumím ani slovy popsat, jak jsem se cítila," rozplývala se mladá zpěvačka.

Ve videu výše si můžete připomenout vystoupení Elišky Ruskové v SuperStar 2018.

Jak vyrazit na podzimní party stylová a trendy?
Malé černé: Které se hodí na večírek a se kterými zabodujete v běžný den?

Autor: mk

Diskuze