Je to kočka

Eliška Rusková ze SuperStar oblékla hodně odvážné šaty: Na červeném koberci zářila! FOTO

Eliška Rusková ze SuperStar si na Czech Social Awards oblékla nádhernou, avšak velmi odvážnou róbu. Během večera ji navíc čekalo jedno hodně velké překvapení.

7 fotek
Finalistka SuperStar 2018, Eliška Rusková, se stejně jako mnoho dalších známých tváří zúčastnila předávání cen Czech Social Awards, které se v sobotu konalo v pražském hotelu Hilton. Mladičká zpěvačka se oblékla do velmi vyzývavých šatů.

Jako správná dáma si Eliška nechala také udělat krásný make-up a učesat vlasy. "Vždycky miluju ten úžasný pocit, když mám o vlasy postaráno. A hlavně, když vlasy drží a jsou pořád tak jemné a krásné, jako kdybych ke kadeřníkovi chodila každý den," rozplývala se nad účesem pro slavnostní večer Eliška.

Na akci ji překvapil dokonce její přítel a rodina. Nečekala, že by dorazili a zúčastnili se večera společně s ní. "Tenhle kluk a celá moje rodina, manažerka a producent mi tajili, že přiletí dřív na tuhle akci, která pro mne znamenala strašně moc. Neměla jsem slov. Vidět ho po 4 měsících. Neumím ani slovy popsat, jak jsem se cítila," rozplývala se mladá zpěvačka.

Ve videu výše si můžete připomenout vystoupení Elišky Ruskové v SuperStar 2018.

Jak vyrazit na podzimní party stylová a trendy?
Malé černé: Které se hodí na večírek a se kterými zabodujete v běžný den?

Autor: mk

Diskuze