Eliška Bučková - 1
Zdroj: Instagram
Tak jak to teda je?

Eliška Bučková se konečně vyjádřila k rozpadu vztahu s rybářem Vágnerem! Podivná slova

13. 9. 2018

Na začátku vrkali jako dvě hrdličky, ale jak šel čas, postupně jejich společné chvilky a hlavně fotky ubývaly. Řeč je o modelce Elišce Bučkové (29) a rybáři Jakubu Vágnerovi (36). Rozešli se, nebo ne?

8 fotek
Už nějaký ten pátek se v českém showbyznysovém rybníčku velmi vážně spekuluje o konci vztahu Elišky Bučkové a Jakuba Vágnera. Nikdo neví, jak to je a doteď se k tématu nikdo nevyjádřil. Jedinou indicií je absence společných fotek, tím pádem i strávených chvil a kromě toho i modelčiny zvláštní popisky u fotek o přátelství s Jakubem.

Ještě v červenci spolu byli na každém kroku, když Jakub pořádal tradiční rybářský tábor u sebe na Katlově. Pak se ale jejich cesty rozešly a špitá se, že definitivně. Co na to Eliška? Proč netráví teď tolik času v místě, které si tak zamilovala? „Na Katlově přes týden nejsem téměř nikdy, protože mám povinnosti v Praze. Jedu tam až o víkendu. Kuba teď 10 dní natáčí, poté odlétá na osobní expedici mimo ČR,“ odpověděla Eliška pro Blesk celkem vyhýbavě.

Z odpovědi tak asi nikdo není příliš moudrý. Modelka totiž neřekla, jestli spolu s Vágnerem jsou, nebo ne. Ovšem podle toho, jaký má přehled v jeho aktivitách, lze hádat, že jsou stále v intenzivním kontaktu. Jestli ale jsou stále i partneři, to se jen tak nedozvíme. Jistě by jim každý přál, aby i přes patrnou odlišnost životních stylů, stále byli spolu šťastní a jejich rodinka se po pejscích rozhodla rozšířit třeba i o to miminko.

Autor: bin

Diskuze