A příště finále...

Édith Piaf žije? Míša Badinková se v 11. díle Tváře proměnila v šarmantní Francouzku a všem vyrazila dech!

Tvoje tvář se blíží pomalu do finále, a tak tu máme posledního epizodního vítěze. Míša Badinková podruhé ukázala, že je nejen herečka, ale i skvělá zpěvačka!

11 fotek
Show Tvoje tvář má známý hlas má za sebou 11. díl, a to znamená, že příště se diváci, soutěžící i porota mohou těšit na velké finále, které bude jistě velmi vyrovnané. Zpátky ale k sobotní 11. epizodě... Tu vyhrála Míša Badinková, která se tak již podruhé pomyslně postavila na první místo bedny vítězů.

Jako legendární francouzská šansoniérka Édith Piaf bodovala nejen u poroty, ale i svých soupeřů, od kterých získala krásných 30 bonusových bodů. A dalších 30 právě od poroty, kterou též ohromila dokonalým zpěvem ve francouzštině, která je pro mnoho lidí opravdu hodně těžká.

Míša tak získala šek od Nadace Nova na úžasných 50 tisíc korun, které se opět rozhodla věnovat nadačnímu fondu Dobré víly dětem. „Je to bezvadný, mám opravdu velkou radost, že jsem mohla vybojovat tuto částku pro nadaci Dobré víly dětem, které se starají o dětské domovy,“ neskrývala nadšení právoplatná vítězka posledního semifinálového dílu.

Podívejte se na jednotlivá vystoupení 11. epizody Tvojí tváře!

Celou 11. epizodu najdete na NovaPlus!

Autor: bin

Diskuze