Ed Sheeran
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Ed Sheeran má vlastní výstavu. V rodném městě mu ji uspořádali jako poctu

Světovým fenoménem se pomalu ale jistě stává Ed Sheeran (29), který začínal jako kluk s kytarou u táboráku. Dnes ho chtějí miliony dívek. V Anglii, v jeho rodném městě Ipswich, mu byla dokonce uspořádána výstava o něm samotném. Jedná se o snímky, které nafotil jeho otec a nikdy je, až dosud, nikdo neviděl.

6 fotek
Světový úspěch Eda Sheerana velmi nenápadně dokumentoval jeho otec, který ho fotil od malička až dosud. Ze snímků vznikla výstava ve zpěvákově rodném Ipswichi. Ed už od čtyř let zpíval v kostelním sboru. V roce 2011 se sebral a odjel do Londýna, kde ho proslavila deska s názvem +. Právě od té doby zažívá jeden úspěch za druhým.

Koho by neuspokojily Edovy snímky z dětství, je tam pro ně fotografie zpěváka do půl těla. Na tom má přes šedesát tetování. Vystavena je ale i loutka, sochy, kytara, trsátka i nejrůznější grafiky, které zobrazují Edovu tvář.

Výstava s názvem „Fotky, které jste nikdy předtím neviděli“ nezapomíná ani na Edův soukromý život. V únoru letošního roku si vzal svoji přítelkyni Cherry Seabornovou, která je jeho láskou už od střední školy. Jejich společné fotky ze soukromého archivu samozřejmě uvidíte také. Tak šup směr Anglie. Informace přinesl Daily Mail.

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka jako potetovaný Ed Sheeran!
UNIKÁTNÍ VÝSTAVA: Dvacet čtyři hodin fotografoval postiženého... 

Autor: Han

Diskuze