Ed Sheeran chystá svatební party
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Ed Sheeran chystá svatební party! Hosty pozval do cirkusového stanu

Zpěvák Ed Sheeran své soukromí přísně střeží. V loňském roce měl tajnou svatbu se svou partnerkou Cherry Seabornovou a teprve letos to oslaví i se svými přáteli. Party by měla být ve festivalovém stylu a v obrovském červeném stanu postaveném v britském Suffolku. Mezi hosty je například zpěvačka Taylor Swift, zpěvák Elton John nebo princezna Evženie.

Letos zpěvák Ed Sheeran ukončil po dvou letech své turné Divide Tour, které se stalo historicky nejnavštěvovanějším turné všech dob. Mezi tím se ale stihl i oženit. V prosinci loňského roku si vzal svou dlouholetou partnerku Cherry Seabornovou. Svatba byla tajná a zúčastnilo se jí kolem čtyřiceti lidí.

 

6 fotek

 

O devět měsíců později se rozhodl připravit pořádnou party, na které svůj sňatek oslaví. Obří červený stan připomínající cirkus měl zpěvák nechat postavit v sobotu na poli v britském Suffolku, jen pár kilometrů od jeho domova. Místo také hlídá policie.

 

Oslava by měla být ve festivalovém stylu. Zpívat by na ní měla zpěvačka Taylor Swift, která patří mezi jeho blízké přátele. Objevit by se mohla také herečka Jennifer Aniston nebo zpěvák Elton John. Podle deníku Mirror na party dorazí i člen královské rodiny, a to princezna Evženie.

 

Ed Sheeran a Cherry Seabornová svůj vztah potvrdili v roce 2015. Znají se však už několik let, jelikož spolu chodili na střední školu. V roce 2017 dokonce Sheeran o jejich vztahu napsal píseň Perfect, která se stala velkým hitem. Na Youtube ji shlédlo přes dvě miliardy lidí. O ruku Cherry požádal v prosinci stejného roku.

 

SVATEBNÍ SPECIÁL: Čím můžete potěšit nevěstu a ženicha
Jak si vybrat svatební šaty podle postavy?

Autor: reg

Diskuze